Close search

Hvězda Hry o trůny zavítá do Prahy: Seriálový Hodor předvede vlastní hudební tvorbu

HBO Zdroj: HBO

Seriál Hra o Trůny z produkce televizní stanice HBO je už sice definitivně u konce, ale její hvězdy nikam nezmizely. A pokud patříte mezi skutečné příznivce, tak budete mít brzy šanci potkat představitele seriálového Hodora.

I když se fanoušci seriálu během tohoto jara navždy rozloučili s legendárním seriálem Hra o trůny, který skončil po osmi řadách a mnoha let natáčení, jeho hvězdy žijí dál a mnohé z nich se naplno věnují své kariéře. Herec Kristian Nairn, který si střihl roli věrného hromotluka Hodora se přijede podívat do České republiky.

Nairn se sice celosvětově proslavili díky své roli v seriálu, sám ale dlouhou dobu již působí jako producent a jeden z nejproduktivnějších housových dýdžejů. Takže pokud se zajímnáte o hudbu a seriál Hra o trůny byla součástí vašeho života po mnoho let, můžete 21. června vyrazit do pražského klubu Roxy, kam Nairn přiveze koncept Rave of Thrones, který tematicky těží ze slavného seriálu (Game of Thrones).

Tento více jak dvoumetrový Ir má za sebou několik vlastních singlů, z nichž největší úspěch zaznamenaly písně jako Bigger nebo novinka Life is too short. Hurece a hudebník označuje svůj osobitý styl jako „forward thinking“ house music a jeho hudební tvorbu si mohli poslechnout i fanoušci napříč Británií, USA a Austrálií.

Seriálový Hodor se svojí hudební tvorbou slaví úspěch i na sociálních sítích, kde video z jeho jeho setu v Cafe Mambo z roku 2017 shlédlo 84, 7 milionů lidí za pouhých 72 hodin. Nairn uvádí, že inspirací pro vlastní tvorbu mu slouží mnoho ostatních žánrů i umělců, mezi nimi například Bjork, Snow Patrol, i Kate Bush. Zájemci o jeho koncert si mohou koupit vstupenky na Vstupenky v prodeji na www.goout.net.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu