Close search

Hra o trůny přilákala mnoho slavných osobností. Které celebrity mohly divákům uniknout?

Instagram Zdroj: Instagram

Při tak velkém množství zajímavých a talentovaných herců, ze kterých se během sedmi řad seriálu Hra o trůny staly skutečné hvězdy, si jde těžko představit, jaké další celebrity se v seriálu mohly objevit. Přesto jak u diváků rostl zájem o seriál, rostla i jeho prestiž v profesionálních kruzích, proto není divu, že i mnohé celebrity byly rády i za malé „štěky“ v podobném seriálu.

Vzhledem k tomu, že pro seriál Hra o trůny je skutečně typické, že postavy odcházejí stejně rychle jako přicházejí, nebylo pro tvůrce asi nijak těžké vytvořit několik malých epizodních rolí. A právě po těchto rolích skočily mnohé celebrity, které tak využily možnosti se v seriálu objevit.

Will Champion, skupina Coldplay

Tato celosvětově známá skupina se sice v seriálu neobjevila v plné sestavě, ale vyslala před kameru alespoň jednoho ze svých členů. Bubeník Will Champion se tak objevil v deváté epizodě třetí série, kdy si zahrál bubeníka na Rudé svatbě. 

Ed Sheeran

Celkem velký prostor pro ztvárnění epizodní role dostal britský zpěvák a textař Ed Sheeran. Ten si v sedmé řadě zahrál vojáka, který slouží rodu Lannisterů. Když je Arya potká na své cestě, tak s nimi povečeří a sdělí jim, že chce zabít královnu Cersei. Vojáci se tomu samozřejmě zasmějí. Sheeran také v tomto díle předvede nejen svůj herecký talent, ale zazpívá i píseň Hands of Gold. 

Mastodon

Tato americká heavymetalová skupina se objeví v osmé epizodě páté řady, kdy se za Zdí setkají s Bílými chodci. Hudebníci ztvární divoké, kteří v tomto díle zemřou, jen aby následně byli zase vzkříšeni a stali se z nich chodící nemrtví. Podle fotografií, které skupina sdílela, si pánové své role velice užili. 

Sigur Rós

Seriál nabízí skutečně velké množství malých rolí pro mnohé hudebníky a mezi další, kteří si v seriálu zahráli, patří islandská post-rocková skupina Sigur Rós. Tato skupina si například zahrála hudebníky na svatbě cho Baratheona a Margaery Tyrell. V této scéně samozřejmě mladého a krutého krále nepotěšili, takže po nich Joffrey stihne ještě před smrtí hodit pár mincí. 

Steve Love

Komik a youtuber Steve Love si zahrál menší roli v šesté sérii. Jeho život v seriálu byl skutečně krátký, jelikož ho velmi rázně a s velkou vervou ukončila postava Ohaře.

Podívejte se v naší galerii na celebrity, které si zahrály ve Hře o trůny. 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu