Close search

Nová řada úspěšného seriálu The Crown: Herečky popsaly setkání s královnou Alžbětou

Netflix Zdroj: Netflix

Premiéra třetí řady úspěšného televizního seriálu se neúprosně blíží a fanoušci se těší na nově obsazené herce, kteří převezmou role královny Alžběty II. nebo prince Philipa. Herečky Olivia Colman a Helena Bonham Carter, které si v nadcházející řadě zahrají královnu a její sestru Margaret, prozradily, že se v reálném životě setkaly se ženami, které ztvární před kamerou.

Britský historický televizní seriál z produkce Netflixu, který vyobrazuje vzestup na trůn a vládu britské královny Alžběty II., si získal během vysílání prvních dvou sérií velkou popularitu po celém světě. A to hlavně díky kvalitnímu a věrohodnému vyobrazení historických událostí.

Nové obsazení

Uznání a přízně fanoušků se dočkali i herci jako Claire Foy a Matt Smith, kteří ztvárnili královský manželský pár, nebo Vanessa Kirby v roli princezny Margaret. Nyní původní herecké obsazení vystřídají jejich kolegové, královnu si ve třetí řadě zahraje oscarová herečka Olivia Colman, Margaret ztvární Helena Bonham Carter a prince Philipa Tobias Menzies.

A právě nové představitelky členů královské rodiny prozradily, že se se ženami, které si zahrají, osobně setkaly. Helena Bonham Carter uvedla, že její strýček se dobře znal s princeznou Margaret. Bonham Carter ale o princezně řekla, že při jejich setkání z ní měla hrůzu. "Řekla mi, tak už se zlepšuješ? Myslím si, že měla na mysli moji herečkou činnost," uvedla Bonham Carter.

Setkání s královnou

Olivia Coleman, která si zahraje britskou královnu, se dokonce setkala s Alžbětou II. Ze začátku prý pouze stála ve frontě a ani nevěděla na co. Pak se najednou vedle ní objevila samotná královna s princem Philipem po boku. Coleman prý byla velmi nervózní a nevěděla, co dělat. Poradili jí ale, aby královnu a jejího chotě hlavně správně pozdravila a moc je nezdržovala.

Nová řada seriálu bude mít podle oficiálních informací premiéru 17. listopadu.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA NOVÉ PŘEDSTAVITELE KRÁLOVSKÉ RODINY:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu