Close search

Hotelové impérium Ritz-Carlton chystá tři luxusní jachty: Co nabídne pobyt za 200 tisíc korun?

The Ritz Carlton Zdroj: The Ritz Carlton

Celosvětově proslulá značka luxusních hotelů Ritz-Carlton chce zájemcům poskytovat přepychové bydlení i na vodě. Proto se rozhodla v roce 2020 rozšířit své portfolio služeb o tři luxusní jachty, které dokážou ubytovat téměř 300 zájemců. Jak budou vypadat elitní lodě, jejichž cena se pohybuje okolo 55 milionů dolarů (1,24 miliardy korun)?

Ambiciózní projekt hotelového impéria Ritz-Carlton nabídne zájemcům o pobyt na moři pronájem ubytování na nových luxusních jachtách, které společnost hodlá spustit na vodu v roce 2020. Příprava plavidel ale začíná mít zpoždění a celý projekt již údajně překročil povolený rozpočet 55 milionů dolarů (1,24 miliardy korun).

Luxusní lodě

Nové jachty vyrobené speciálně pro značku hotelů Ritz-Carlton jsou navrženy tak, aby vzdorovaly všem stereotypům výletních lodí. Nabízejí tak svým návštěvníkům větší místnosti, společné relaxační prostory a lázně, které mohou zájemci navštívit na několika palubách těchto přepychových plavidel.

Výletní lodě se mohou pochlubit 149 apartmány s vlastními terasami, které pojmou až 298 hostů. Každá jachta dává svým návštěvníkům na výběr z několika restaurací, ve kterých si mohou udělat rezervace. Na lodích budou dokonce zastoupeny i restaurace, které získaly vyhlášené tři michelinské hvězdy.

Bohatý program

Hosté se mohou během svého volného času věnovat vodním sportům, plavání, nebo se opalovat na prostorných palubách. Mohou také navštívit posilovnu, která nabízí lekce jógy a wellness program přizpůsobený každému hostu. K dispozici jsou také lázně s kosmetickým salonem a dalšími službami jako sauna, nebo parní lázeň. Ceny za cesty na těchto luxusních jachtách se mohou pohybovat od 3 100 dolarů (70 tisíc korun) do 10 100 dolarů (227 tisíc korun) v závislosti na délce cesty.

Při výstavbě lodí ale došlo ke zpoždění, takže společnost musela přeložit rezervace, které mnozí zájemci uskutečnili například už v roce 2018, na začátek června roku 2020. Doteď ale není zcela jasné, zda se firmě podaří všechna plavidla dokončit včas, aby mohla na začátku léta vyplout.

PODÍVEJTE SE NA LUXUSNÍ JACHTY, KTERÉ SI OBJEDNALA FIRMA RITZ-CARLTON:

Nejčtenější články