Close search

Horoskop pracovní výkonnosti: Ve které denní době jste v zaměstnání nejlepší?

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Jste ráno v práci bez energie? Astrologie dokáže určit, ve které době jste pracovně nejvýkonnější, a kdy vám půjde práce od ruky. Kdy pro vás práce nebude nutností, a kdy bude naopak potěšením? To vše se dozvíte v našem speciálním horoskopu pracovní výkonnosti.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani jsou hbití a inspirativní v každou denní hodinu. Ale pozor, vaše ambice vás mohou oslepit. To ego! Obklopte se správnými kolegy, ale zůstaňte v přední linii. V kteroukoliv denní dobu budete vůdčí a svou práci dovedete k dokonalosti.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

spolehlivost a poctivost vám dávají silnou pracovní rovnováhu. Nejlépe se dokážete soustředit v poledne. Ovlivňuje vás hlavně konstelace Slunce. I v době, kdy je, Slunce nejvíce aktivní, udržujete největší trpělivost, což vám pomáhá podávat ty nejlepší pracovní výkony.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, máte komplexní energii, a je tedy těžké určit, kdy jste schopni být pracovně nejvýkonnější. Milujete rychle se měnící prostředí, dokážete pracovat se stresem a pohrdáte předvídatelností. Jste tak trochu narkomanem adrenalinu, ale ve finále vás dokáže uspokojit jakákoliv denní i noční pracovní doba.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Jste skvělí! Svou efektivitu práce dokážete zvyšovat s každou přibývající hodinou. Jste schopni vyřešit jakékoliv pracovní problémy a jste pozorní k detailům. Jste citliví v kontaktu se svými spolupracovníky.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, milujete být středem pozornosti. Milujete peníze, moc a to, jak vyděláváte. Ve skutečnosti nenávidíte, když vám někdo určuje, kdy máte pracovat. Jste výkonní, když sami chcete. Jste nepříčetní, když jsou finanční odměny dány někomu jinému, než vám.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Jste pokorní a pečliví. Při svém pracovním výkonu se soustředíte na bezchybnost. Svůj největší pracovní výkon podáváte ráno a v dopoledních hodinách. Jste zastánci toho, že pracovat se má od brzkých ranních hodin.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, můžete být frustrováni tím, že jste nerozhodní. Nejšťastnější jste, když můžete pracovat v ústraní. Vaším cílem je většinou budování vztahů se svými spolupracovníky. Nejvíce aktivní býváte odpoledne.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, jste největší kariéristé. Nikdy neztrácíte čas. Jedete naplno v každou denní dobu. Je vám jedno, jestli je den nebo noc. Ve vaší pracovní výkonnosti vám hodně pomáhá, když se mezi prací odreagujete sportem.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, ke své pracovní výkonnosti potřebujete fungující a efektivní šéfy a skvělé týmové hráče. Problémy řešíte s humorem. Pracovně nejaktivnější jste v podvečer. Ale dokážete fungovat i od ranního svítání.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pokud chcete pracovat, co nejefektivněji, zeptejte se Kozoroha. Své praktické stránky vyjadřuje svou jedinečnou kreativitou a správným rozvržením pracovní doby. Nejlépe pracuje od rána do odpoledne. Večerní hodiny mu nesvědčí.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Jste nezávislí a je pro vás důležité, aby vaše práce byla náležitě odměňována. Ráno býváte zamračení, bez energie a nestabilní. Jste sovy, a tak se vaše pracovní schopnosti probouzí v nočních hodinách.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, jste potencionálně produktivní. Možná vás překvapuje dokonalost vašeho finálního výrobku. Pracovně nejvýkonnější jste v dopoledních hodinách a v pravé poledne. Později vaše pracovní aktivita klesá.  

V galerii čtěte, v jaké denní době jste podle svého znamení pracovně nejvýkonnější.

Pro Extralife.cz, Markéta Bartošíková

Nejčtenější články