Close search

HOROSKOP LÁSKY NA BŘEZEN: Jaký bude první jarní měsíc? Najdete osudovou lásku, nebo krátký románek?

Archiv Zdroj: Archiv

Začíná jaro, slunce svítí, příroda kvete a i ti nejzarytější samotáři začínají toužit po lásce. K jaru prostě láska patří. A je jedno, zda je to láska na první pohled, flirt nebo rychlé vzplanutí. Jaro je také pro mnoho z nás, kteří se probouzíme ze zimní hibernace, obdobím nových začátků a impulsů. Pojďme se podívat, co vám hvězdy naservírují na první jarní měsíc.

 

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Na pozornost opačného pohlaví jsou Berani zvyklí, ovšem březnová náklonnost přitažlivých protějšků vás dostane. Sex-appeal by se dal krájet a není divu, že může obrátit váš soukromý život o sto osmdesát stupňů. Zatímco nezadaní si s tím nemusejí dělat těžkou hlavu, jedinci ve vztahu už by měli zvážit, zda chvilkový románek stojí za případné komplikace v oficiálním svazku.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

V prvním jarním měsíci se zařadíte mezi nejlepší milence zvěrokruhu. A nezáleží na tom, jestli jste v manželství, nebo svou drahou polovičku teprve hledáte. Hvězdy dodají milostnou energii oběma skupinám a postarají se, abyste měli dostatek příležitostí k jejímu vybití. Letité vztahy získají nový glanc. Sami jste překvapeni tím, že na svém partnerovi najdete i po letech něco, co vás dokáže vydráždit k zbláznění.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

První březnové dny nebudou ve vašem milostném životě nijak zajímavé. Dopřejte si dlouhý spánek a věnujte se svým koníčkům. Další týdny totiž slibují vzrušující jízdu, kdy se vám bude načerpaná energie hodit. Svobodní Blíženci nenechají bez povšimnutí žádný atraktivní protějšek, zadaní Blíženci objeví na svém stálém partnerovi něco nového.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Nadcházející měsíc není k lásce Raků nejvlídnější. Platí to především pro zadané zrozence, kteří ve vztahu bojují s nevhodným chováním. Hvězdy neprozrazují, zda jste jeho původcem vy nebo drahá polovička. Může jít o nedůvěru, manipulátorství, citové vydírání nebo žárlivost. Nic z toho by ve zdravém vztahu nemělo mít místo.

LEV (23. 7. – 22. 8.)  

Jste skutečnými Lvy salónů, před nimiž si žádný protějšek nemůže být jistý. Díky tajným zbraním vám žádná kořist neunikne. Ačkoliv vás flirtování baví a možnost chvilkového románku vám dodává sebejistotu, jste-li zadaní, nezačínejte s nevěrou. Bohatě vám stačí vědomí, že by se to mohlo stát. Vzrušující dobrodružství si dokážete ostatně užít i doma bez ohledu na to, jak dlouho spolu tvoříte pár.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V lásce se vám bohužel neblýská na dobré časy, hrozí spíše citové ochlazení. Čím víc budete tlačit na pilu, tím spíš se události nebudou vyvíjet podle vašich představ. Platí to i pro nezadané Panny. Na vhodný protějšek nemáte nos a mohli byste někomu naletět. Poslední dva březnové týdny už budou o poznání lepší. Vyčkejte!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Venuše se na vás usmívá jen do 8. března. V tomto čase jste jako dvě hrdličky na líbánkách. Věnujte se intimnostem, seč vám síly i časové možnosti dovolí. Jste naladěni na stejnou vlnu a slov mezi vámi není potřeba. V dalších týdnech už to bohužel tak medové nebude. V posteli si každý hledíte vlastní strany, nebo se vymlouváte na bolest hlavy. Než se překonávat, raději si každý najděte program podle svého gusta.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Vášnivé noci nepočkají na květen, měsíc lásky. Štíři s nimi letos začnou s předstihem v březnu. V žilách vám koluje spousta vzrušení, které vás láká k netušeným dobrodružstvím. Sami budete překvapeni tím, jaká fantazie se může zrodit ve vaší hlavě. A co na to řekne drahá polovička? Zdá se, že se žádnému experimentu nebude bránit. Tak do toho!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Vášnivé dobrodružství se v březnu nevyhýbá ani vám, milí Střelci. Venuše nabízí vzrušující okamžiky především v souvislosti s kariérou. Nedělá si na vás zálusk některý z kolegů nebo obchodních partnerů? Nebo se naopak oni stali hrdiny vašich nemravných snů? V tom případě máte jedinečnou příležitost proměnit je ve skutečnost.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Zrozenci Kozoroha mohou milostný život v nadcházejícím období z velké části ovlivnit. Záleží na tom, zda dokážete ovládnout své proměnlivé nálady a nepřenášet problémy ze zaměstnání do soukromí. V opačném případě se drahá polovička stáhne do sebe a láska ochladne.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Březen nabízí Vodnářům jedinečnou možnost opustit svou ulitu a ukázat se světu v plné kráse. Najdete odvahu, abyste přiznali barvu. Že by vás čekal velký comingout? U zadaných může mít podobu otevřenější komunikace o intimním životě. V posteli přestanete hrát divadlo a konečně partnerovi ukážete, co se vám líbí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, na samém začátku března číhá tolik lásky, že se vám z toho může zatočit hlava. Svobodní by se hned v prvním týdnu měli porozhlédnout po svém okolí. Spřízněná duše totiž čeká doslova za rohem! A co čeká vás, kteří už partnera máte? Chvíle plné vzájemného porozumění a romantiky. Fyzická přitažlivost pro vás momentálně není tak důležitá, ale milování si samozřejmě neodpustíte.

Víte, v jakém jste živlu? Podívejte se do galerie!

Pro Extralife, Markéta Bartošíková

Nejčtenější články