Close search

Holčička si dělá věrohodné outfity celebrit z domácích potřeb. Stačí jí vafle i kastrol

Instagram Zdroj: Instagram

Že se dá talent rozpoznat už v raném věku platí rozhodně i pro devítiletou rodačku z Austrálie. Riley Dashwood na světě ještě sice není tak dlouho, ale už se pořádně vyzná ve světě módy a známých osobností. Velmi věrně totiž kopíruje jejich outfity a často jí stačí pouze brokolice, nebo špagety.

Dostat se do výsluní je v dnešní době, díky existenci sociálních sítí, jednodušší než kdy jindy. Stačí k tomu dobrý nápad a vůle ve své práci vytrvat. Této skutečnosti využila i teprve devítiletá Riley, která za pomocí svých rodičů každý týden dává na svůj vlastní instagramový účet fotografie, ve kterých velmi přesně napodobuje módní kreace mnohých celebrit.

Malá Riley, ani její rodiče, samozřejmě nemají peníze na to, aby každý týden koupili kopii luxusního outfitu, který si mnohé známé osobnosti vezmou vůbec pouze jednou v životě. Takže pro jejich vytvoření používají věci, které doslova najdou doma. Mnohdy si vystačí s kuchyňskými potřebami, nebo jídlem.

Díky tomuto kreativnímu přístupu si instagramový účet Riley získal už přes 97 tisíc sledujících. Holčička vytváří jedinečné módní kousky každý týden za pomoci svých rodičů. Podle devítileté instagramerky jí vytvoření jednoho outfitu zabere přibližně 15 až 45 minut.

Podívejte se v naší galerii na módní kreace malé Riley. 

Nejčtenější články