Close search

Hledáte dárky pod stromeček? Tyto předměty rozhodně nekupujte mileniálům

pixabay Zdroj: pixabay

Každý rok miliony lidí po celém světě řeší velmi záludnou otázku: Co by měli pořídit svým blízkým k Vánocům? Vzhledem tomu, že svátky se již blíží, možná se vám bude hodit několik rad, co rozhodně nekupovat mileniálům.

Snad každý má v dnešní době v rodině nebo mezi svými blízkými mileniály, které bude chtít během těchto svátků obdarovat něčím zajímavým. Mileniálové jsou lidé, kterým je dnes mezi 25 a 40 lety a rozhodně nemají jednoduché nároky. Server Business Insider udělal průzkum, co si blízcí opravdu nepřejí vidět pod vánočním stromečkem a co byste jim tedy skutečně neměli pořizovat.

 

Hrnečky

Celkově vzato, pokud se vaši blízcí nestěhují do nového domu, nebo si nezařizují své první bydlení, hrnečky nepotřebují. Určitě existují zajímavější a osobnější předměty, pomocí kterých byste svým blízkým mohli dát najevo, jak je znáte a ceníte si jich.

Čokoláda

I když pro mnohé platí, že čokolády není nikdy dost, najít podobný dárek pod vánočním stromečkem asi moc lidí nechce. Koneckonců, k Vánocům patří cukroví, tak na co kupovaná čokoláda?

Kuchařky

Pokud vaši příbuzní nepatří ke kulinárním nadšencům, zcela jistě ocení i jiný druh literatury, než kuchařky. Také mnozí mileniálové preferují používání online technologie, proto pro ně není problém najít si jakýkoliv recept na internetu.

Parfémy

Pokud si říkáte, že parfém je dobrým dárkem pro blízkého člověka, máte pravdu. Hodně ale záleží na tom, zda víte, jaké značky vaši blízcí preferují a používají. Pokud chcete vybrat dárek "na oko", je velká možnost, že se spletete a vaše vánoční pozornost skončí na poličce v koupelně, kdy ji roky nebude nikdo používat.

NA NEVHODNÉ DÁRKY PRO MILENIÁLY SE PODÍVEJTE DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články