Close search

Harry a Meghan se pochlubili fotkami z dovolené, které nikdy předtím nezveřejnili

Instagram Zdroj: Instagram

Princ Harry a Meghan Markle se rozhodli podělit se svými příznivci a vůbec s těmi, koho jejich život alespoň trochu zajímá, o další informace z jejich společného vztahu. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu zveřejnili na internetu vzácnou fotografii, která zachycuje jejich cestu do Botswany.


Nový instagramový profil prince Harryho a jeho manželky se ještě ani nestihl ohřát na internetu a už trhá rekordy. Nejdříve jejich nasbíral nejrychleji v historii svůj první milion sledujících a nyní se velkému zájmu těší i fotografie, které manželé zveřejňují. 

Harry a Meghan, kteří brzy na svět přivítají svého prvního potomka, sdíleli na svém Instagramu fotku, která ještě nikdy předtím nebyla zveřejněna. Jsou na ni zachyceni při své cestě do Botswany v roce 2017. Na obrázku mladý pár obléká slonovi satelitní obojek, který pomůže ochráncům přírody sledovat migraci tohoto zvířete a ochránit je před zákeřnými pytláky. 


Vévoda a vévodkyně ze Sussexu podnikli tento výlet do Afriky, aby pomohli doktorovi Miku Chaseovi z organizace Sloni bez hranic (Elephants Without Borders) a podpořili jejich práci. Ve svém příspěvku uvádějí, že věnují pozornost tomuto tématu, jelikož přibližně 100 slonů je každý den zabito z rukou pytláků pro jejich kly, které se prodávají na černém trhu. 

Slon na obrázku byl sice pod vlivem sedativ, aby mu bylo možné obojek nasadit, ale údajně na pouhých deset minut. Následně již po úspěšné akci mohli ochránci zvířat slona sledovat.

Botswana má pro manžele také velice specifický význam, jelikož to byl jejich první společný výlet potom, co  se před několika týdny poznali. Také zásnubní prsten, který nosí Meghan se honosí diamantem, který pochází právě z této země.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu