Close search

Grilování bez příprav? Díky grill masterovi budete na sezonu připraveni

Pixabay Zdroj: Pixabay

Aktuální počasí láká spíše k horkému čaji pod dekou než k vysedávání venku u grilu. Ale věříme, že brzy zase vyleze sluníčko a my budeme moct opět nažhavit grily.

A aby vaše grilování bylo nejen pohodové, ale taky bezpečné, můžete si vše, co je k němu zapotřebí, nakoupit najednou v obchodech Tesco, nebo také online na itesco.cz. Kromě kvalitního masa, uzenin, marinád, zeleniny, pečiva a sýrů zde totiž nakoupíte také grily, grilovací uhlí, brikety a další nezbytnosti.

Grilování je bezvadné pro rodinné sešlosti i návštěvy kamarádů, jelikož nemusí nutně vyžadovat hodiny příprav v kuchyni. Pokud si chcete užívat jen to, co je na grilování skvělé, ale přípravy v kuchyni jsou pro vás noční můrou, můžete si v Tescu vybrat již naložené maso či uzeniny pod značkou Tesco Grill Master. Pak už jen zapalte uhlí v grilu a užívejte si pohodu.

Grill Master Vepřová krkovice bez kosti v Porto marinádě

0,600 kg / 119,90 Kč

Šťavnatá vepřová krkovice v marinádě z papriky, cibule, česneku, bazalky a rozmarýnu. Díky dlouhému marinování je krkovice jemná a plná chuti.


Grill Master Hovězí burger klasický

0,440 kg / 79,90 Kč

Balení 4 šťavnatých hovězích burgerů snadných na přípravu, výborných s Grill Master hamburgerovými bulkami. Burgery jsou z jemně namletého masa a ochucené směsí koření. Stačí je tedy ogrilovat, potřít opečené bulky omáčkou, přidat salát, rajčata… a burger máte za pár minut hotový.


Grill Master Kuřecí prsní řízky s rozmarýnem

1 kg / 95,94 Kč

Kuřecí prsní řízky jsou při grilování nejoblíbenější zejména u žen a dětí. Chuť kuřete doplňuje jemná chuť rozmarýnu a sušeného česneku. Skvělá volba, pokud nevíte, jaké maso má vaše návštěva ráda. Tato kuřecí prsa totiž budou zaručeně chutnat všem.


Grill Master Kuřecí špíz s klobásou

1 kg / 116,12 Kč

Špízy kombinují chuť masa a zeleniny. Během společného grilování se totiž jejich chuť ještě lépe propojí a vy tak získáte zcela nový rozměr chutí. Špízy Grill Master jsou připraveny z kuřecích stehen, kuřecí klobásy se sýrem, plátků papriky a cibule.


Grill Master Vepřový bok bez kosti v marinádě s černým pepřem

300 g / 59,90 Kč

Bok nepatří mezi u nás nejběžněji grilované maso. Ale to je veliká škoda, protože si perfektně rozumí s pivem. A to přeci u žádného grilování nemůže chybět. Marináda je připravena z černého pepře, papriky, chilli, česneku a cibule.


Grill Master Špekáčky

1 kg / 129,90 Kč

Pokud nemáte gril, není nic snazšího než si na zahradě postavit ohniště. K tomu totiž nepotřebujete ani tak materiál, jako spíš nehořlavé prostředí. Poté si stačí na očištěný klacík napíchnout špekáček a válet se v trávě. Na takový večer naše děti určitě hned tak nezapomenou. Špekáčky jsou ze směsi vepřového a hovězího masa.


Grill Master Mini Bernery

250 g / 79,90 Kč

Bernery jsou klobásky se sýrem, které jsou navíc obaleny ve slanině. Párky obsahují 70 % masa a 14 % sýru. Vychutnáte si je samotné, a i jako tematický předkrm při grilování o více chodech.


Grill Master Bavorské klobásky

220 g / 57,90 Kč

Bílé bavorské klobásky obsahují 95 % vepřového masa a jsou dochucené majoránkou. Hodí se ke grilování, ale také si je můžete při nepřízni počasí opéct doma na pánvi.


Grill Master Camembert s brusinkovou omáčkou

400 g / 89,90 Kč

Nezáleží, jestli chcete odlehčit svůj jídelníček, nebo očekáváte na návštěvu vegetariány. Balení čtyř camembertů rychle zmizí. Jsou velmi snadné na přípravu a brusinková omáčka jim dodá správnou ovocně kyselou příchuť. Sýr zabalte do alobalu a pečte 5 až 10 minut z každé strany. Poté podávejte s brusinkovou omáčkou.


Grill Master Camembert s BBQ kořením

400 g / 89,90 Kč

Pokud vás neláká sladko kyselá chuť brusinek, můžete vyzkoušet camembert s BBQ kořením. To se skládá z červené papriky, soli, česneku, kmínu, zelené papriky, tymiánu, pálivé papriky a kurkumy.


Grill Master Pološtiepok s brusinkovou omáčkou

360 g / 89,90 Kč

Letošní novinkou je polotvrdý a polotučný uzený sýr. V balení naleznete čtyři kusy pološtiepků spolu s brusinkovou omáčkou. Pološtiepok opékejte 2-4 minuty z obou stran. Poté nechce chvíli odpočinout a podávejte spolu s omáčkou.


Gill Master Hamburgerové bulky se sezamovými semínky

318 g / 29,90 Kč

Příprava burgeru by nemohla být úspěšná bez klasické hamburgerové bulky se sezamovými semínky. Ať už si připravujete hamburgery domácí, nebo si maso kupujete připravené, bez bulky se zkrátka neobejdete. Balení od Grill Mastera vám vystačí na šest burgerů.


Gill Master Šumperský chléb

450 g / 21,90 Kč

Měkký, pšenično-žitný chléb s přídavkem žitného kvásku. Chléb je již nakrájený na plátky, proto se hodí pro piknik v přírodě, kdy u sebe nemáte komfort vybavené kuchyně.


Gill Master Tofu Gyros

180 g / 26,90 Kč

Nové marinované tofu v gyros omáčce. Pravdou je, že grilování je kratochvílí zejména pro pořádné masožravce. Vyzkoušejte i veganskou možnost, jak si užít příjemné posezení u grilu. Díky gyrosové směsi koření je tofu skvěle dochucené.


Gill Master Maxi Mix žampióny

500 g / 54,90 Kč

Žampiony od firmy České houby a. s. V balení naleznete rovnou dva druhy, a to žampion zahradní a žampion krémový. Můžete si je dopřát jako předkrm, přílohu i rovnou jako hlavní chod.

Nejčtenější články