Close search

Módní poradkyně Gina Ybarra: Preferuje jednoduchost a dostupnost, nemusíte utrácet desetitisíce

Instagram.com/huntforstyles Zdroj: Instagram.com/huntforstyles

Na začátku byl její záměr jasný. Ukázat lidem po celém světě, že všichni nemusí být otrokem módních řetězců a předražených věcí. Gina Ybarra vsází na ležérní eleganci. Nakupuje v Zaře a investuje do kvalitních kabelek, které nosí menoho let

Blog sympatické Giny s názvem Hunt for Styles se stal rychle oblíbeným místem pro čerpání inspirace. Na Instagramu ji sleduje skoro 700 tisíc lidí. Gina se narodila 22. prosince 1988 v Mexiku, ale momentálně žije v San Diegu. Svůj blog Hunt for Styles založila v roce 2014 a zveřejnila ho v květnu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený G I N A (@huntforstyles),

Proč si založila blog?

Mnoho blogerů spolupracuje s módními značkami a stále se ukazují v novém oblečení. To má vliv na mladou generaci, která se jim chce vyrovnat. Tím pádem utrácejí peníze za věci, které vůbec nepotřebují.

Gina šla do blogování s cílem, aby ukázala lidem, že když chce člověk vypadat stylově nemusí za věci utrácet tisíce korun měsíčně a bezdůvodně nakupovat další a další oblečení, protože jinak nebude IN.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený G I N A (@huntforstyles),

Jaký je její styl?

Její nejoblíbenější kousky jsou ležérní a miluje elegantní styl. Netráví každý den po obchodech, nebo na internetu a nevybírá si oblečení z nové kolekce. Pouze jednou za čas investuje své peníze do kvalitních kousků.

Většinou to jsou věci, které člověk může nosit několik let a dá se říct, že nikdy nevyjdou z módy. Jedná se o kousky jako jsou třeba kvalitní kabelky, nebo boty. „Mým snem je inspirovat každého, aby nosil cokoli, co je pro něj dobré a aby se cítil pohodlně ve své vlastní kůži bez ohledu na značku,“ uvedla na svém webu.

Ráda nosí oblečení, které si může pořídit dá se říct každý člověk, protože není tak drahé a jejich obchody jsou všude po světě, takže se lehce shánějí. Značky, které preferuje jsou například Zara nebo Asos.

Nejčtenější články