Close search

Fotografie ze svatby tenisty Nadala obletěly svět. Jak vypadala veselka grandslamového vítěze?

Instagram Zdroj: Instagram

Vítěz 19 grandslamových titulů a jeden z nejlepších tenistů na světě, Rafael Nadal, se oženil. Ve svém rodném Španělsku si vzal dlouholetou přítelkyni Marii Franciscu Perello. Jak vypadala  veselka tenisového mistra?

I když se španělský tenista se svojí chotí snažili udržet veškeré svatební detaily v tajnosti a dokonce žádali hosty, aby si na svatbu nebrali telefony a nepořizovali fotografie, některé oficiální snímky se nyní objevily na internetu. Později byly oficiální snímky ze svatby zveřejněny i na sociálních sítích organizace US Open.

Historická pevnost i designové svatební šaty

Na své svatbě slavný španělský tenista rozhodně nešetřil. Mladý pár složil svůj manželský slib na historické pevnosti La Fortaleza, která se nachází na Mallorce. Tato stavba ze 17. století v dnešní době vyhovuje potřebám i těch nejnáročnějších hostů a Nadala jedna noc v této destinaci mohla přijít okolo jednoho milionu korun. A není divu, že si Nadal vybral právě toto místo. Jejich přepychové ceremonie se zúčastnilo přes 350 hostů, mezi které patřili například španělský král Juan Carlos I. se svojí manželkou Sofií, nebo tenisté David Ferrer a Carlos Moyá.

Designérka svatebních šatů, Rosa Clara, která šila oděv pro nevěstu, zveřejnila na svém instagramovém účtu video z příprav šatů. Návrhářka vytvořila pro Nadalovu vyvolenou elegantní bílé šaty s dlouhými rukávy a saténovou sukní.

Vítěz skoro dvou desítek grandslamů si finančně náročnou veselku mohl dovolit. Hodnota jeho majetku se podle magazínu Forbes pohybuje okolo 110 milionů dolarů (2,5 miliardy korun). Finančně mu pomáhají i reklamní sponzorství, kdy si díky spolupráci s firmami jako Tommy Hilfiger nebo Nike přišel pouze za rok 2017 na 26 milionů dolarů (585 milionů korun).

Život v luxusu

Kromě tenisu se sportovec proslavil také luxusním stylem života. Hráč se nebojí své peníze utrácet a pořídil si například vlastní řadu luxusních automobilů, mezi které patří i Aston Martin DBS nebo Mercedes-Benz SL55. Ceny se pohybují v řádech milionů korun. Je i majitelem luxusní jachty jménem Beethoven, kterou se ale nyní snaží prodat za 3 miliony dolarů (67,5 milionu korun).

Ani nemovitosti, ve kterých žije, nelze nazvat běžnými. Se svými rodiči si pořídil luxusní sídlo z 19. století v centru Madridu za 30 milionů dolarů (675 milionů korun) a na Mallorce si koupil dům v odhadované hodnotě 1,5 milionu dolarů (33,7 milionu korun). V Dominikánské republice pak vlastní luxusní vilu za 2 miliony dolarů (45 milionů korun).

Tenisový mistr Rafael Nadal se oženil. PODÍVEJTE SE V GALERII NA FOTOGRAFIE Z JEHO SVATBY. 

Nejčtenější články