Close search

FINEP se stará o kvalitu života ve svých lokalitách

Finep Zdroj: Finep

Většina lidí zná společnost FINEP jako pražského developera, který nabízí bydlení v novostavbách té nejvyšší kvality. Málo se však ví o tom, jak důležitým faktorem je pro FINEP následná péče o svoje lokality. 

Kvalita života v městských projektech FINEPu

Precizně postavený bytový dům i samotný byt, vybavení interiéru často i na míru podle požadavků klienta, doplňkové služby jako je pomoc s financováním, návrhem a výběrem kuchyně i celého bytu je dnes považováno za standardní servis každého kvalitního developera.

Ruku na srdce, mít skvělý byt je jistě primárním cílem každého kupujícího, avšak neméně důležitou součástí budoucího života hraje také okolí domu, sociální vybavenost, možnost sportovního a kulturního vyžití. A právě tu nabízí společnost FINEP projektům ve svých lokalitách.

Britská čtvrť

Jako výkladní skříň těchto služeb může sloužit například Britská čtvrť. Najdete zde několik kaváren, vinárny, kadeřnictví, restaurace, ale také dětská hřiště a venkovní posilovnu.

Mezi nejoblíbenější podniky, zejména u rodičů, patří La Zmrzka, která kromě výborné zmrzliny a zákusků nabízí také možnost zabavení dětí na nedalekém hřišti. . Komunitní setkávání obyvatel FINEP podporuje tzv. Sousedským setkáváním, které probíhá většinou v létě nebo u vybraných zajímavých příležitostí. Nově se rezidenti mohou těšit na nově otevřenou Vendulčinu pekárnu.

Aktuálně je v nabídce bytů Britské čtvrti ještě něco přes dvacet jednotek, tak neotálejte s prohlídkou.


Kontrolujeme kvalitu podniků

Ve všech uvedených podnicích pravidelně sledujeme kvalitu služeb a míru spokojenosti našich rezidentů. Naprostá většina služeb je na vysoké úrovni především díky pečlivému předvýběru nájemníků. Ty si vybíráme jednak podle typu nabízené služby a zejména dle jejich kvality, většinou na doporučení.

Setkávání v rámci lokalit

Jak jsme již zmínili u Britské čtvrti, minimálně jednou ročně se ve většině lokalit, kde FINEP vytvořil rezidenční projekty, odehrává tzv. Sousedské setkávání. Je to den věnovaný zejména rodinám s dětmi, který je plný zábavy, soutěží a dobré sousedské nálady. Podívejte se na akce z letošního roku: Prosek, Harfa, Barrandov, Malý háj, Britská čtvrť.

Další aktivitou v rámci potkávání se rezidentů v jejich bydlišti jsou události konaní při příležitostech otevření nových veřejných prostranství jako například náměstí Park Barrandov, hřišť a parků (Pumptrack Opatov) nebo venkovní posilovny na Malém Háji.

Nejčtenější články