Close search

Finále Hry o trůny je tady! Nové fotografie lákají na poslední díl

HBO Zdroj: HBO

Seriál Hry o trůny se blíží do velkolepého finále. Divákům zbývá zhlédnout poslední epizodu osmé řady, která jim prozradí, kdo usedne na Železný trůn. Nové fotografie naznačují, co diváci mohou v šestém díle vidět.

Televizní stanice HBO, která vysílá nyní již legendární seriál Hra o trůny, již tradičně zveřejnila fotografie, které prozradí divákům, na co se v příštím díle mohou těšit (pozor, následující text obsahuje spoilery týkající se pátého dílu osmé řady seriálu). Nový díl je ale skutečně zahalen tajemstvím, tentokrát totiž televizní stanice zveřejnila pouze dvě fotografie. Ale i ty napovídají divákům, co se může v posledním díle stát.

I když se finální osmá řada netěší velké přízni u skalních fanoušků a tvůrci si v průběhu několika měsíců vyslechli mnoho kritiky, výsledek dlouholetého boje o Železný trůn chce znát každý. Poté, co Daenerys na svém drakovi srovnala se zemí Královo přístaviště a zabila tak tisíce lidé a mnohé z hlavních postav, se nyní čeká, jak zareagují na její neuvěřitelnou krutost věrní Jon Sníh a Tyrion Lannister.

Fotografie ukazují Daenerys, která se po mnoha letech utrpí dostala konečně tam, kde celý život chtěla být. Bohužel svoji přítomnost v Králově přístavišti vykoupila velikou cenou. Zdá se, že nakonec dcerka bude velmi podobná svému otci, Šílenému králi, který kdysi chtěl také zničit celé Královo přístaviště. Na fotce je vidět armáda Dračí královny, která čeká na její pokyny.

Druhá fotografie zachycuje Tyriona, který šokovaně prochází ruinami Králova přístaviště. Největší otázkou je nyní, kdo usedne na Železný trůn? Někteří z fanoušků věří, že Jon nebo Arya nenechají šílenou královnu vládnout a zbaví ji života. Pokud však mají nějaký plán, diváci se o něm dozvědí po premiéře posledního dílu, která se koná 20. května.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu