Close search

Festivalový nezmar Mišík! Z Varů rovnou na Colours a pak na tour glorchestra?

BAT Zdroj: BAT

Z Varů rovnou do Ostravy. Zpěvák Adam Mišík (25) si ani neoddechnul a už si to namířil na další festival. Společnost mu však na legendárních Colours of Ostrava nedělala modelka Natálie Jirásková (17), ale kamarádi a také kolegové z hudební branže, se kterými se zřejmě potká i na dalších akcích a festivalech během léta.

Zpěváka jsme v Ostravě zastihli při představení projektu glorchestra spolu Milanem Caisem z kapely Tatabojs, který v Ostravě v premiéře předvedl svou autorskou audiovizuální instalaci KVADRO. Tu připravil exkluzivně pro letošní pokračování hudební tour glorchestra, kde spolu s Tatabojs vystoupí na celkem šesti zastávkách i jako hlavní hvězdy. Adam Mišík sem přišel kolegu z branže podpořit. „Jsem tu vůbec poprvé a upřímně řečeno je to po několika letech, kdy jsem na festivalu pouze jako divák. A je to skvělé, atmosféra je úžasná,“ podělil se o své dojmy nadějný muzikant a herec.

Adama čeká v létě řada pracovních povinností. V Karlových Varech měl totiž premiéru jeho nový film Banger, na kterém spolupracoval také s ostravským rapperem, Sergejem Barracudou.

Ohlasy na film jsou podle Adama více než pozitivní. „Musím říct, že ty recenze jsou až nad očekávání skvělé, uvidíme, co přinese premiéra v kinech. To je to, co nás teď zajímá nejvíc. Hodně mě překvapila reakce lidí, kteří jsou o generaci nebo dvě starší než já. I v nich ten snímek zarezonoval a dokonce potvrdili, že jsou nadšení z toho, že takové filmy pro mladé vznikají.“

Na své krátké ostravské zastávce nám také prozradil, že pokud mu to časové možnosti dovolí, rád se v průběhu léta zajde podívat i na další akce, mezi nimi právě i na tour glorchestra, která pojí moderní hudební žánry s klasikou a během šesti zastávek zavítá například na zámek Slavkov, hrad Švihov, pražské Výstaviště nebo i do ostravských Dolních Vítkovic.

Nejčtenější články