Close search

Favoritem pořadu Tvoje tvář má známý hlas je podle bookmakerů Roman Zach

Zdroj:

Televizní show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy rozjede na obrazovkách televize Nova. Diváci se mohou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Favority jsou podle bookmakerů Roman Zach a Zuzana Norisová.

Na zprávu zareagovala sázková kancelář Maxi-Tip vypsáním kurzu na vítězství v soutěži. „Tvoje tvář je velice populární televizní pořad, což se odráží i na zájmu sázkařů. Televizní show obecně jsou pro naše klienty velice atraktivní, proto kromě sportovních sázek nabízíme i zajímavé společenské akce,“ komentuje možnosti sázení u Maxi-Tipu předseda představenstva Karel Kabrna.

Podle bookmakerů kanceláře má největší šanci na vítězství jeden z herecké dvojice Roman Zach - Zuzana Norisová, kterým shodně stanovili kurz 1:5,5. O něco nižší šance na vítězství přisuzují herečce Kateřině Brožové a zpěvačce Debbi. Obě dámy mají stejný kurz 1:6. Dalšími v pořadí jsou mladí herci Robert Urban s kurzem 1:6,5 a Marek Lambora (1:7). Outsidery jsou podle bookmakerů mladičká herečka Kateřina Fialová a slovenský herec Ján Jackuliak s kurzem 1:10.

Kurzy na vítězství v soutěži jsou následující:

Roman Zach 1:5,5

Zuzana Norisová 1:5,5

Kateřina Brožová 1:6

Debbi 1:6

Robert Urban 1:6,5

Marek Lambora 1:7

Kateřina Fialová 1:10

Ján Jackuliak 1:10

 

 

 

Nejčtenější články