Close search

Emitaz: Jedna z nejbohatších YouTube hvězd používá Taekwondo jako terapii

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Narodila se ve Švédsku odkud pochází její otec. Matka pochází ze Srí Lanky a Emitaz momentálně pendluje mezi Londýnem a Barcelonou. Nejlepší rozhodnutí, které udělala bylo to, že se přestěhovala do Barcelony. Šikovně využívá všechny sociální platformy a YouTube fanoušci ji milují

Je vidět, že Švédsko má vynikající lidi, kteří se pohybují ve světě médií. O nejstarší blogerce světa, Švédce Dagny Carlsson (107 let) a nejpopulárnější blogerce Švédska Kenza, kterou sleduje téměř dva miliony lidí, jsme vám už psali.

Kdo je Emitaz?

Další úspěšnou mladou ženou, která se narodila ve Švédsku 6. června 1991 je Emelie Natascha Lindmark neboli Emitaz. Emitaz vyrostla v Göteborgu. Její otec je Švéd, ale matka pochází ze Srí Lanky. Momentálně žije ve Španělské Barceloně a v Londýně.

K bydlení v Barceloně napsala na Instagram dobré vysvětlení. „Má oblíbená věc je, že toto město mě uklidní, inspiruje a jsem tu šťastná. A také tady miluji počasí. Nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala bylo to, že jsem se sem přestěhovala,“  

Na Instagramu tuto sympatickou a energickou ženu sleduje milion lidí.

Využívá všechny sociální platformy

Na svém YouTube kanálu, blogu a Instagramu sdílí snímky z jejího každodenního života a z cest po celém světě. Popularitu v tomto oboru získala díky svému osobitému citu pro krásu a životní styl. Svou YouTube kariéru zahájila 27. února 2015. Spolupracovala se známými značkami jako jsou Revolve, Tommy Hilfiger, Longines, H&M, IsaDora, GUESS, Urban Outfitters, nebo Daniel Wellington.

Teakwondo a cvičení

Žádná žena nemá vysněnou postavu zadarmo. Je pravda, že některá má třeba rychlejší spalování, ale to nemění nic na tom, že zdravé jídlo a dostatek pohybu jsou základní věcí k dobré postavě. Emitaz se netají tím, že ke cvičení potřebuje trenéra, dobrý cvičební plán, protože jinak se řadí mezi lidi, co se do cvičení nemohou dokopat.

Ke cvičení používá Nike aplikaci a dříve chodila na Taekwondo, kterému se věnovala zhruba deset let.

„Taekwondo byla má terapie, když jsem byla mladší, miluji to, že během hodiny zapomenu na všechno. Vážně mi to chybí,“ napsala na svůj Instagram.

NA SLADKÝ ŽIVOT HVĚZDY SOCIÁLNÍCH SÍTÍ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Nejčtenější články