Close search

„Elka“ jsou kreativní, „Éčka“ milují dobrodružství. Písmena ve vašem jméně o vás leccos vypovídají

pixabay Zdroj: pixabay

Stejně jako vaše životní čísla, ze kterých se skládá datum narození nebo číslo domu ve kterém bydlíte, vás energicky ovlivňují i písmena ve vašem jméně. Písmena, ze kterých se skládají vaše iniciály, anebo i opakující se písmena ve vašem jméně mají určitý význam, který není v souvislosti s vaší osobou náhodný.

Přinášíme vám první díl, ve kterém můžete objevit význam jednotlivých písmen. Posuďte sami, zda cítíte paralely s vašimi vlastnostmi a životem.

A – znamená odvahu, nezávislost a schopnost rychlého úsudku. Nositelé jména, kde je hodně áček nebo s ním jméno začíná, jsou vůdcovské typy. Jsou velkorysí, citliví a dobří „motivátoři“. Když se však s někým dostanou do konfliktu, jsou sarkastičtí a ironičtí.

B – písmeno B má rádo stabilitu a pohodlí. Nositele jména s těmito písmeny jsou nesmělí a uzavření, a proto si hledají extrovertní přátele. Společensky mohou uspět, ale stojí je to velké úsilí. Jejich partner je stále musí přesvědčovat o své lásce.

C – Nositelé céček se pohybují ve společnosti velice lehce. Mají příjemné vystupování a skvělé vyjadřovací schopnosti a šarm. Oplývají entuziasmem a milují umění. Sami jsou duchem umělci. Mají problém se šetřivostí, ale nebývají marniví.

D – Okolí se na vás může spolehnout. Umíte využít příležitosti, které se nabízejí. Vaše stabilita a rovnováha jsou dobrou zárukou úspěchu v budoucnosti. Déčka jsou ale také skeptičtí, v lásce zdrženliví. Nechybí jim čestnost a nebojí se žádné práce.

E – Inteligentní a ochotné bytosti, které milují dobrodružství. Někdy si však málo věří. Lehce se jim navozují kontakty s lidmi. Někdy bývají náladoví, protože ztrácí půdu pod nohama a chovají se nerozvážně. Pozor by si měly dát i na finanční problémy.

F – Oplýváte emotivní povahou a neoblomností, proto se rádi vrháte do nových projektů. Máte smysl pro zodpovědnost a je na vás spoleh. Hrozí vám ale riziko stálého vnitřního napětí. Pozor si dejte na svoji urážlivost, která vás může i zničit.

G – Máte velkou vnitřní sílu a věříte si. Umíte jít si za svým cílem a pochopit podstatu věcí. Na druhou stranu si komplikujete život maličkostmi, které vás zbytečně dostávají do stresu. Rádi se obklopujete tajemstvím. V každodenním životě jste spíš samotáři. Bojíte se proto, že vás okolí považuje za divné.

H – Jste silní, rozhodní a ambiciózní. Nikdy se neocitnete proto v nouzi. Myslíte především na sebe a neohlížíte se zbytečně na ostatní. Vaše chování může být někdy arogantní. Spoléháte se spíš na rozum než intuici. Máte rádi sport a cestování.

I – Máte podnětného ducha, umíte se prosadit ve společnosti, ale nedokážete ovládat svoje emoce. Jste velkorysí, přátelští a citliví. Spolužití s vámi ale není jednoduché. Umíte být i pěkně agresivní, ale vaše jméno vám zařizuje materiální úspěch.

J – Máte mimořádné vůdcovské a organizační schopnosti. Jste velice zodpovědní v rodině i v práci. To vše vám umožňuje dosáhnout bohatství, zkušenosti, vědomosti a reputaci. Hrozí vám věčná nespokojenost a sklony k frustraci.

L – Jste veselí a kreativní. Váš život nebývá tradiční. Oplýváte přirozenou inteligencí a máte vysoké požadavky na ostatní. Jste velice komunikativní, ale máte problémy se rozhodovat. Máte radost ze života, smysl pro humor a příjemný hlas.

M – Nevadí vám rutina v každodenním životě, dává vám totiž pocit jistoty. Umíte být velmi něžní, i když vypadáte tvrdší, ve skutečnosti tomu tak není. Máte smysl pro organizovanost. Můžete být agresivní a někdy i násilní. Snažíte se mít moc nad vašimi blízkými, ale riskujete tím, že o ně přijdete.

Nejčtenější články