Close search

Dylan Warner. Po válce v Iráku se vydal na dráhu jogína.

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Jóga už dávno není pouze pro ženy. Mnoho mužů přišlo tomuto sportu na chuť a své zkušenosti předávají na lekcích dalším lidem. Jedním z těchto mužů je Dylan Warner, který se s jógou setkal jako součást výcviku bojových umění. Své nadšení nyní předává po celém světě.

Některé ženy jsou schopné namotivovat své muže, aby vyzkoušeli jógu. Je mnoho druhů, ze kterých se dá vybírat. Často i muži u tohoto sportu po pár lekcích zůstanou a cvičení zařadí do programu každého dne.

Pro muže i ženy

V žádném případě neplatí, že józe se věnují pouze ženy. Ano, je pravda, že na jógových lekcích jsou z velké části ženy, ale i mnoho mužů si našlo zalíbení v tomto sportu. Jedním z nadšenců je Dylan Warner, který na Instagramu spojuje velkou komunitu lidí.

Profil na Instagramu tohoto muže sleduje skoro 660 tisíc lidí. Na popiscích k fotkám si dává velice záležet. Pokládá důležité, zajímavé otázky, nad kterými se člověk zamyslí a začne uvažovat, jak to vlastně má.

"Zdravé vztahy začínají s láskou, oceněním a přijetím. Pokud je to základ vztahu, tak vy a váš partner budete růst, měnit a rozvíjet zdravý způsob, který vytváří ještě hlubší spojení...," takto třeba vypadá část jeho popisku na Instagamu.

Dylan je lektor jógy, který svou vášeň a lásku k józe předává na svých hodinách po celém světě.

Čemu se věnoval před lektorstvím?

Vyrostl v horách jižní Kalifornie. Díky tomu byl od dětského věku v dobré kondici, našel zalíbení v extrémních sportech a má pozitivní vztah k přírodě. Od 18 let byl v americkém národním sboru, ve kterém sloužil jako hasič letadel.

Po pracovním výjezdu v Irácké válce byl propuštěn a vrátil se do Kalifornie.

Další jeho cesta po návratu do Kalifornie vedla na univerzitu, na které studoval anatomii a pohotovostní medicínu. Prací jako zdravotník strávil osm let.

Jaké byly jeho první kroky s jógou?

Poprvé se setkal s jógou v roce 2001 při výcviku bojových umění. Jako každodenní součást jógu přijal do svého života až v roce 2009 a od roku 2011 je lektorem.

Od roku 2015 předává své poznání po celém světě, pořádá workshopy a různé festivaly. Vyučoval ve více než 60 zemích a má za sebou více než 400 workshopů, nebo akcí. Svou vášeň k józe šíří mezi lidi a pomáhá jim na jejich cestě.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články