Close search

Nejluxusnější lodní kabiny světa: Takhle cestují úspěšní a slavní

Zdroj:

Moderní doba přináší různé typy dovolené, cestovat po světě můžete rozličnými způsoby. Pokud ovšem toužíte po skutečném zážitku, vydejte se na cestu luxusní výletní lodí. Na výběr máte kabiny, za které by se nemusel stydět ani Buckinghamský palác.

Pokud si pod slovním spojením lodní kabina představujete chudou ekonomickou třídu ze slavného snímku Jamese Carmerona Titanic, jste vážně vedle! Některé výletní lodě se mohou pochlubit takovými apartmány, za které by se nemusel stydět nejeden miliardář.

Interiér od Ralpha Laurena

Uvnitř vytříbené výletní lodi Oceania Riviera společnosti Oceania Cruises se pro smetánku nachází v podstatě celý rodinný dům. Konkrétně jde o apartmá Owner's Suite, které se pyšní plochou více než 185 metrů čtverečních. Interiér této kabiny navrhoval sám Ralph Lauren, návštěvníci si tak mohou užívat vytříbeného luxusu ve velkém obývacím pokoji, ložnici nebo ve dvou soukromých vířivkách.

Mramorová koupelna Bulgari

Loď Norwegian Joy se může pochlubit neméně luxusní výbavou svého apartmá The Haven Deluxe Owner's suite. Tato kabina je vybavena koupelnou z pravého mramoru s vybavením od značky Bulgari. Najdete tu i několik ložnic a dokonce dva soukromé balkony. Pokud byste se v takovém království cítili osaměle, můžete si na návštěvu pozvat další cestující, protože apartmá poskytuje dostatek pohodlí pro šest lidí.

Solárium v pohodlí apartmá

Na lodi Seven Seas Explorer cestovatelé najdou bohatě vyzdobené apartmá Regent Suite. Nabízí skutečně velké prostory, jejichž součástí jsou dvě ložnice, dva soukromé balkony, soukromý vyhřívaný bazén, spa a dokonce i solárium.

Vířivka s výhledem na moře

Výletní loď MSC Meraviglia nabízí zákazníkům bohatě vybavenou kabinu The Duplex Suite s fascinujícím výhledem. Poskytuje pohodlí a odpočinek, po kterém mnozí návštěvníci touží. Dvoupatrové apartmá má vlastní balkon s vířivkou, několik koupelen a prostorné skříně.

PODÍVEJTE SE V NAŠÍ FOTOGALERII NA NELUXUSNĚJŠÍ LODNÍ KABINY NA SVĚTĚ.

Nejčtenější články