Close search

Dovolená podle gusta NobodyListena? „Miluju bordel a smrad," říká s humorem

BAT Zdroj: BAT

DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete překvapeni, kde to má talentovaný lamač mnoha dívčích srdcí nejraději. 

NobodyListen se chystá rozjet letní festivalovou sezónu ve velkém stylu! Na Colours of Ostrava ho čeká show s hosty, která slibuje být jedním z vrcholů festivalu. „Moc se těším, že si tam zahraju s Nik, Anetou a Saulem, se kterými úzce spolupracuji na denní bázi," prozradil NobodyListen s nadšením a dodal, že se chystá také na slovenský Grape festival, kde obsadí vlastní "addict stage".  

Dny volna plánuje Jakub strávit s přáteli. Chystá se do své zamilované Neapole, kterou si oblíbil z poněkud zvláštního důvodu. „My to tam milujeme, protože je tam největší bordel a smrad,“ směje a dodává: „Mám tam kamarády, pořád se tam něco děje, chodíme po barech a pravidelně odsud vyrážíme na ostrov Ischia, která je mnohem lokálnější a klidnější než třeba Capri, který je předražený, přelidněný a poměr cena-výkon tam vůbec nesedí.”  

Po návratu z Itálie NobodyListen zamíří ještě na skok do Španělska, konkrétně na ostrov Ibiza, kde ale hrát neplánuje. „Jedu za kamarády, kteří tam vždycky parkují s lodí." Pak už ale skočí opět rovnýma nohama do práce. S již zmíněným projektem glo DIALOG se například představí na podzim na pražském Signal festivalu. „Jsem zodpovědný za kompletní hudební doprovod k této audiovizuální instalaci. Je to můj první projekt takového měřítka a mám z toho velkou radost,“ dodává.  

Nejčtenější články