Close search

Dospělý film pro dospělé diváky: Ozzy Osbourne a jeho bouřlivý život míří kin

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

Ozzy Osbourne a jeho minulost plná různých návykových látek, ale také dlouholetého manželství, slibují nevšední zážitek.

Bohemian Rhapsody o Freddiem Mercurym byl podle Osbournovy manželky Sharon čisťounký film, který sice představil mladým lidem písničky skupiny Queen, ale jinak v něm je všechno špatně.

Fanouškové legendárního metalového zpěváka Ozzyho Osbourna nemají čekat něco nažehlené a upravené. Snímek, který se připravuje podle jeho životní dráhy, nemá zastírat nic.

Ozzy Osbourne bez příkras

Náš film bude reálnější," vysvětluje Sharon magazínu Rolling Stone. „Neděláme ho pro děti. Bude to dospělý snímek pro dospělé." Život dnes už jednasedmdesátiletého hudebníka má potenciál na to, aby se nestal klasickým jukeboxem, tedy písničkovou skládankou, ale zadřel se až pod kůži.

To byla často výtka, která provázela před dvěma lety Bohemian Rhapsody, nejúspěšnější hudební film všech dob. Z Mercuryho, který byl, mírně řečeno, víc než do větru, zůstala jen jakási slupka a zbytek se ztratil v mírných náznacích a velkolepé hudbě.

Zatím nepojmenovaný kousek o Ozzy Osbournovi na to půjde jinak. Co ale prý neznamená, že v jádru nepůjde o divácky vděčný příběh. „Je to o Sharon a o mně, o našem vztahu. Jak jsme se potkali, zamilovali a vzali se. Ona je moje druhá polovina. Hodně se mnou vyrostla a já jsem hodně vyrostl po jejím boku," říká Ozzy, který jinak dotazy na film odbývá s tím, že s projektem nechce mít nic společného.

Hledání Ozzyho

Sharon tvrdí, že půjde o film, se kterým se může ztotožnit každý. „Nemusíte být fanouškové této hudby, protože půjde o příběh člověka, který přežije. Je jedno, co mu život provede, vždy se zvedne a začne od začátku," dodává zpěvákova polovička.

Snímek má zabírat léta 1979 až 1996, tedy bude mapovat dobu, kdy Ozzy odešel od legendární skupiny Black Sabbath, a začal téměř stejně úspěšnou sólovou dráhu. To znamená také velké dávky drog a alkoholu. A na konci patrně dojde na opětovné spojení s bývalými kolegy. Teď se jen musí najít neznámý, ale vhodný herec, který Ozzyho komplikovaný život utáhne.

Na nejzajímavější filmy o slavných muzikantech se můžete podívat do GALERIE:

Zdroj: rollingstone.com

Nejčtenější články