Close search

Dopřejte si třicet jedna dní jógy, posilovacích lekcí, meditace, selfcare a pečujících rituálů. Pražské studio Yoga Movement představilo svůj unikátní program

Yoga Movement Zdroj: Yoga Movement

Pražské studio Yoga Movement představilo v rámci své online platformy ucelený třiceti jedna denní program jógy, posilovacích lekcí, meditace, selfcare a pečujících rituálů. Online program doprovází Ritual kit - balíček přírodních kosmetických produktů a nezbytností pro víkendové rituály. Vzhledem k letošní epidemiologické situaci v ČR, kdy jsou studia již pátý měsíc z roku zavřená a dosud není jasné, kdy by se provoz mohl obnovit v plném rozsahu, jsou tak pro mnoho lidí online jógové programy vítanou alternativou, jak se udržet v době karanténních opatření v kondici.

Studio Yoga Movement připravilo na leden 2021 propracovaný třiceti jedna denní Yoga & Mindfulness program zaměřený nejen na jógu a cvičení. “Celý program je navržen tak, abyste každý den věnovali alespoň půlhodinu sami sobě a vybudovali si z toho zdravý návyk pro celý rok. A protože jóga je především o tom být offline zařadili jsme do programu nedělní rituály, díky kterým naopak odložíte telefon a s využitím připravených nezbytností z našeho balíčku Ritual kit objevíte další nevšední způsoby, jak posunout Vaší praxi i mimo podložku,” říká Adéla Porubská, zakladatelka studia. “Reagujeme tak především na aktuální situaci. Studio jsme museli na více než čtyři měsíce z roku uzavřít a ani teď nevíme, jestli budeme moci do konce roku otevřít bez nutnosti cvičení s rouškami. Navíc spousta klientů si zvykla na cvičení v pohodlí svého domova v čase, který jim nejvíce vyhovuje,” doplňuje Adéla Porubská.

Program 31 days Yoga & Mindfulness Journey obsahuje 26 online lekcí, které na sebe navazují v tematických týdenních blocích a jsou vyváženou kombinací různých stylů jogy, fitness cvičení, ale také meditace a vědomé péče o sebe. Každý týdenní plán zahrnuje navíc víkendový rituál. Naučíte se tak například k čemu slouží a jak lze k očistě Vašeho domova využít vykuřovadel, význam kakaového ceremoniálu nebo třeba sílu aromaterapie. To vše pod vedením zkušených lektorů studia Yoga Movement. Celý balíček online lekcí i kosmetických produktů můžete zakoupit na stránkách studia Yoga Movement za 1490,- Kč, více na: https://www.yogamovement.cz/31-days/.

Partnery programu jsou převážně malé lokální značky, které vyznávají etický, ekologický a udržitelný přístup k přírodě. BiOrganica přináší na český trh pečlivě vybranou kvalitní přírodní kosmetiku. Česká značka Smyssly vyrábí přírodní kosmetiku na té nejvyšší úrovni s využitím unikátních ingrediencí. Rituals je oblíbená značka luxusní domácí a tělové kosmetiky, jejíž produkty jsou inspirovány autentickými východními rituály. Obchod Čokoláda.cz nabízí čokolády především malých rodinných čokoládoven z celého světa, které pečlivě dohlížejí na výrobní proces od kakaového bobu až po tabulku. Česká rodinná firma Nemléko vyrábí, nyní pod značkou Optimistic, rostlinné nápoje a dezerty.

Yoga Movement provozuje vedle butikového jógového studia v Praze na Andělu, také online studio, prostřednictvím kterého můžete cvičit z pohodlí Vašeho domova. V online studiu naleznete více než sto lekcí jógy a posilování, které jsou pravidelně doplňovány.

Nejčtenější články