Close search

Domov Michaela Jacksona je opět na prodej. Zájemce má přilákat velká sleva

YouTube Zdroj: YouTube

Neblaze proslulý domov zesnulého popového zpěváka, Michaela Jacksona, je skoro po dvouleté přestávce opět na prodej. Majestátní sídlo, které dlouhé roky neslo název Neverland, se nyní prodává mnohem levněji. Jeho cena klesla ze 100 milionů dolarů (asi 2,25 miliardy korun) na 31 milionů (70 milionů korun).

Neverland je známý jako okázalý domov Michaela Jacksona, který tam dlouhé roky pobýval. Realitní kancelář, která kalifornský ranč uvedla ve své nabídce, jej ale přejmenovala. Nyní se sídlo jmenuje Sycamore Valley Ranch.

Nehledě na změnu názvu na území nemovitosti zůstává mnohé z dob bývalého krále popu. Mezi ty nejznámější znaky Neverlandu patří květinové hodiny. Ranč s plochou více než deset čtverečních kilometrů leží poblíž Santa Barbary a tvoří jej 22 budov. Jackson si ho pořídil v roce 1988 za 19,5 milionu dolarů.

Realitní kancelář, která ranč nyní prodává, jej odkoupila v roce 2008 a snaží se ho roky prodat. Ukázalo se, že prodej podobné nemovitosti, i když patřila legendě světové hudby, není jednoduchý. S domem se pojí vyšetřování, jelikož Jackson čelil obvinění z údajného zneužívání malých dětí. Na hodnotě ranči ani nepřidává sucho, které danou oblast v posledních letech postihlo. Z těchto důvodů se kancelář rozhodla cenu razantně snížit a možná právě velká sleva pomůže sídlo prodat.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu