Close search

Do boje s kouřením vyráží nikotinová alternativa s kávovou příchutí. VELO Creamy Coffee je tady!

VELO Zdroj: VELO

Stále více dospělých uživatelů nikotinových výrobků se v Česku rozhodlo dát vale tradičním formám jeho konzumace například v podobě cigaret a přešlo na moderní formu užívání, kterou představují nikotinové sáčky. Značka VELO, která patří k na českém trhu k nejprodávanějším, nyní představila další varianty této alternativy, která se těší rostoucí popularitě. 


Od května tak mají uživatelé a příznivci nikotinových alternativ možnost ochutnat nové VELO Creamy Coffee ve dvou intenzitách – jako klasický sáček VELO s extra silnou příchutí X-Strong a jako menší a jemnější VELO mini se střední silou. Obě varianty mají, jak už název napovídá, oblíbenou kávovou příchuť.  

I novinka si zachovává všechny benefity, které tento způsob užívání nikotinu pocházející ze Švédska nabízí: neobsahuje tabák, je bez kouře a bez zápachu a lze ji používat tam, kde je kouření zakázáné nebo společensky nevhodné - v dopravě, v kině či na pracovišti. Aplikuje se pod horní ret, kde postupně uvolňuje nikotin přes sliznici ústní dutiny. Při tomto způsobu požití nedochází k hoření a vznícení tabáku, a proto sáček VELO obsahuje o 99 % méně škodlivých látek než běžná cigareta. 

Být zodpovědnější k sobě i svému okolí tak nyní umožňuje už 10 různých variant nikotinových sáčků VELO s různými příchutěmi a silou nikotinu - v prodeji je na čerpacích stanicích, v trafikách či na webu govelo.cz. Stejně jako všechny ostatní výrobky obsahující nikotin je určena výhradně dospělým uživatelům.  


Nejčtenější články