Close search

Do aukce jde pracovní kufřík Meghan Markle, se kterým na začátku kariéry vystupovala v televizi

NBC Zdroj: NBC

Pokud patříte mezi příznivce britské královské rodiny, pak máte jedinečnou možnost vydražit v aukci kufřík, se kterým pracovala jako modelka, Meghan Markle, v televizním pořadu „Deal or No Deal“. Bývalá herečka v letech 2006 až 2007 asistovala moderátorovi pořadu americké televizní stanice NBC, když na pódiu nosila kufříky, které byly součástí hry. Aukce proběhne tento týden a celkem malý kufr s číslem 24 by nového majitele mohl stát až 6 tisíc dolarů (135 tisíc korun).

Americká aukční síň se rozhodla vsadit na popularitu královské rodiny a bývalé herečky Meghan Markle. Proto nabídne zájemcům ke koupi pracovní pomůcku, se kterou kdysi vévodkyně ze Sussexu pracovala pro pořad televizní stanice NBC. Na této aukci s názvem „Hollywood: A Collector's Ransom“ se tak bude dražit kufřík s číslem 24, který v americkém pořadu „Deal or No Deal“ nosila na pódium nynější manželka britského prince Harryho.

Život vévodkyně

Než se Meghan Markle stala díky sňatku vévodkyní ze Sussexu, pracovala jako modelka a herečka a proto se mezi lety 2006 a 2007 objevovala v tomto zábavním pořadu. Nyní již toto zaměstnání nevykonává a na plný úvazek se věnuje svému manželovi a malému synovi, který přišel na svět na jaře tohoto roku. Princ Harry si vzal Meghan Markle při velkolepé svatbě v květnu 2018.

Předměty z filmů

V aukčních síních se dají koupit nejrůznější předměty, které mohou, podle odborníků, představovat pro zájemce uměleckou nebo historickou hodnotu. Na aukci si tak příznivci hollywoodské kinematografie budou moct, kromě kufříku Meghan Markle, pořídit scénář s poznámkami Davida O. Selznicka k filmu Jih proti Severu, nebo jeden z oděvů Judy Garland, který na sobě měla při natáčení snímku Čaroděj ze země Oz.

PODÍVEJTE SE V NAŠÍ GALERII NA MEGHAN MARKLE, KDYŽ JEŠTĚ VYSTUPOVALA V AMERICKÉM POŘADU:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu