Close search

Divoké zážitky NobodyListena: Hokejové finále v oblacích i bouračka v Monaku!

BAT Zdroj: BAT

Oblíbený DJ, producent a influencer Jakub Strach, alias NobodyListen cestuje rád a často. V průběhu doprovodné show k představení instalace glo DIALOG, jíž se stal spolu s výtvarníkem Janem Hladilem spoluautorem, nám prozradil, odkud se právě vrátil i to, čím aktuálně žije.

Jakuba jsme zastihli na pražské smíchovské náplavce, kde představil svůj originální hudební set v rámci projektu, do něhož se s radostí zapojil. „Celý nápad vzešel z hlavy Patrika Trojana z glo. Chtěli, abych pro ně vytvořil hudbu k unikátní audiovizuální instalaci, která se bude v první polovině roku objevovat po Praze, a pak se zopakuje také na Signal festivalu," popisuje nejaktuálnější projekt známý producent a vzpomenul také na své nedávné zážitky z Monaka, kam vyrazil jako velký fanoušek Formule 1. 

„Hlavním lákadlem cesty do Monaka byla Formule 1, kterou miluju. Nemám jen jednoho favorita. Fandím Hamiltonovi, protože dělá úžasné věci i mimo závodní dráhu, a je prostě sympaťák. Moc jsem to přál i Leclercovi, hlavně kvůli skvělému parťákovi Sainzovi. Měl jsem super štěstí a mohl jsem se podívat do zákulisí a projít se po pit lane. Neskutečný zážitek! Závod samotný ale bohužel moc napínavý nebyl. Hned na začátku se rozstřelilo pět aut a Pérez měl hrozivou bouračku. Pak byl vyhlášen red flag a čekali jsme 45 minut," líčí Jakub dramatické momenty z monackého okruhu a přidává i historku zážitek z cesty zpět do Česka.

I když vyslovený fanoušek hokeje, narozdíl od formulí, Jakub není, grandiózní finále mistroství světa si jako správný patriot nechtěl nechat ujít. Dohrávalo se ale přesně ve chvíli, kdy jeho letadlo vzlétalo směr Praha. „Když se hrálo finále, zrovna jsem letěl z Monaka! Kapitánem letadla byla pilotka, která nám průběžně hlásila výsledky, takže jsem to sledoval a fandil přímo z oblak," vypráví s úsměvem NobodyListen, na kterého se fanoušci můžou těšit například na letošních Colours of Ostrava nebo slovenském Grape festivalu. 

Nejčtenější články