Close search

Dívčí výlety: Proč nechat rodinu doma a chvíli se věnovat přátelům

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Každá z nás potřebuje občas vypnout a odjet pryč od všech každodenních starostí. Zároveň je to ideální příležitost, jak si odpočinout a užít si čas se svými kamarádkami.

Čas pro sebe

Každá z nás si zaslouží nějaký čas jen pro sebe. Takže chcete být hrnčířka? Vezměte kamarádky a dělejte, co vás baví. Trávíte většinu svého života budováním kariéry, snažíte se být tou nejlepší matkou nebo manželkou, kterou by si každý přál? Takže je víc než v pořádku vzít si několik volno dní jen pro uskutečnění vašich snů.

Přátelská terapie

Kamarádky mohou být tou nejlepší terapií na světě. Ať už se jedná o cíl, kterého jste dosud nedosáhly, o problémy ve vztahu, nebo prostě o frustraci z práce, čas strávený s přáteli je tou nejlepší léčbou. Kamarádky vám totiž budou  naslouchat a bezpochyby nabízet své názory a rady, ať už je chcete, nebo ne. Tato terapie nemusí vyřešit všechny problémy, ale může přinést potřebnou dávku podpory a optimismu.

Návrat 

Když máte pocit, že ta žena, která žila večírky a vždycky se smála, je pryč. Tak si uvědomte, že tomu tak rozhodně není. Hádejte co, stále jste to vy. Ta zábavná žena ve vás pořád je a vaše kamarádky jsou ty, které ji vyvedou zpět na povrch. A právě dívčí výlety jsou perfektní příležitostí, jak se dostat ze smutku, který každý člověk ve svém životě prožívá.

Vaše nezávislost, humor, odvaha a sex-appeal je stále ve vás. Stačí jen trocha posily od kamarádek jako připomínka toho, že jste ještě neztratila sama sebe. Tak na co čekáte? Pojďte si rezervovat cestu a bavit se!

Nejčtenější články