Close search

Dice lida-Klein jeden z nejvyhlášenějších lektorů šíří povědomí o józe

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Má jeden z nejúspěšnějších profilů na instagramu v oblasti jógy. Odmala byl nadšený sportovec. Jakmile se dostal do kontaktu s jógou učarovala ho natolik, že si hned udělal certifikovaný kurz. V dnešní době pořádá semináře, učí na festivalech a rozšiřuje povědomí o józe a meditacích

Že muž může mít vytrénované a svalnaté tělo pouze z posilovny není vůbec žádná pravda. Řádným důkazem jsou toho jogíni, kterým by tělo mohl závidět kde jaký chlap.

Dice Iida-Klein se řadí mezi Instagramové hvězdy, sleduje ho více než 96 tisíc lidí z celého světa.

Jak začínal jeho život?

Narodil se 11. října 1984 ve Spojených státech. Má dvě děti, které se jmenují Ted a Taylor. Už odmala byl aktivní sportovec, hrál hokej a baseball. Na střední škole vyzkoušel i jiné sporty, zápasil, hrál tenis a běhal na běžkách.

Jak začínala jeho kariéra?

Jóga si našla cestu do jeho života a usídlila se tam natrvalo. Sympatický Dice přišel do kontaktu s jógou v roce 2007. V roce 2008 začal jógu učit. Udělal si 200 hodinový kurz učitelů Anusary v Los Angeles a zhruba pět let předával své zkušenosti na lekcích jógy po celém Los Angeles.

V roce 2010 se stal členem YogaGlo, tato příležitost mu otevřela nejedny dveře v této komunitě lidí.

Jak jeho zkušenosti s jógou rostou, tak stejně rostou i jeho nabídky. Už není pouze klasickým učitelem, ale svou nabídku rozšířil o semináře. Vedl školení učitelů a vyučoval na festivalech.

Jóga v každodenním životě

Lidé, kteří nemají možnost jít na jeho lekce, mohou cvičit pomocí online lekcí z pohodlí domova, nebo na cestách.

Díky online lekcím mohou lidé cvičit se světovými lektory a mohou si vybrat jakou úroveň v danou chvíli potřebují.

Na svém Instagramu se nedělí s lidmi pouze o myšlenky ohledně jógy, ale i o životní moudra. Dice napsal „Být milován proto, kým doopravdy jsi, je privilegium života,“.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu