Close search

Děti úspěšnější než rodiče: Které známé osobnosti žijí ve stínu svých slavných potomků?

Apple TV Zdroj: Apple TV

Při výběru budoucí kariéry se mnoho lidí inspiruje svými rodiči nebo příbuznými. A jinak tomu není ani u celebrit a slavných osobností. V dnešní době se někteří slavní herci, zpěváci i moderátoři rozhodli pro stejnou kariéru jako jejich rodiče, přesto se jim ale povedlo je překonat a stali se slavnější než představitelé starší generace. Které děti slavných rodičů se mohou pochlubit lepší kariérou než mají jejich příbuzní?

Většina rodičů podporuje své ratolesti v kariéře, kterou si vyberou. Některé děti se například rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů a věnovat se stejné profesi jako oni a mnozí rodiče své ratolesti v tomto rozhodnutí podporují. Někdy se ale stane, že děti své předky překonají a stanou se v profesi mnohem úspěšnějšími.

Whitney Houston

Kdo by neznal slavnou popovou zpěvačku Whitney Houston, která díky svému silnému hlasu dokázala nazpívat dnes již legendární píseň I will always love you. Whitney byla ale v pořadí až druhou hudebnicí v rodině. Její matka Cissy byla ve svém mládí velice úspěšnou gospelovou zpěvačkou a vydala dokonce několik sólových desek. Whitney dokonce čas od času zpívala se svojí matkou, avšak na konci osmdesátých let vyšlo její debutové album s názvem Whitney Houston a kariéra dcery zcela překonala pracovní úspěchy její matky Cissy. Legendární zpěvačka Whitney Houston ale bohužel zemřela kvůli utonutí v roce 2012. Její dcera Bobi zesnula tři roky po ní.

Ben Stiller

Slavný americký herec a komik, Ben Stiller, se rozhodl jít ve šlépějích svých rodičů a stát se hercem. Díky mnoha divácky úspěšným snímkům jako Fotr je lotr, nebo Madagaskar se herec proslavil po celém světě. Se svojí matkou a otcem, Mearou a Jerrym, si ale Stiller zahrál společně na stříbrném plátně, jelikož se všichni objevili ve snímku Zoolander. Ben Stiller patří v dnešní době mezi nejúspěšnější herce v Hollywoodu, celková hodnota jeho majetku se odhaduje na 120 milionů dolarů (2,7 miliardy korun).

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ben Stiller (@benstiller),

Jane Fonda

Slavná herečka Jane Fonda, která se do povědomí Hollywoodu zapsala i jako jedna z nejkrásnějších žen, se nechala k této kariéře zlákat díky svému otci. Henry Fonda totiž patří mezi herce, kteří pamatovali počátky samotného Hollywoodu a zároveň mezi ty nejstarší herce, kterým se v pokročilém věku podařilo vyhrát zlatou sošku Oscara. Toto ocenění totiž Henry Fonda získal v 76 letech za snímek Na Zlatém jezeře. I když měl Henry Fonda vynikající kariéru, sláva jeho dcery Jane jej zcela jistě zastínila. Jane Fonda se totiž proslavila díky snímkům Barbarella, nebo Klute a Návrat domů, za které získala Oscara.

Jennifer Aniston

Jedna z nejlépe placených hereček dnešní doby, Jennifer Aniston, také pro svoji budoucí kariéru našla inspiraci ve svém otci, Johnu Anistonovi. Ten dlouhé roky působil jako herec, ale jakmile jeho dcera Jennifer vyrostla a získala svoji snad nejslavnější roli Rachel v seriálu Přátelé, slávu svého otce zcela překonala. Aniston se kromě televizní tvorby věnuje i práci ve filmovém průmyslu a hodnota jejího majetku se odhaduje na 200 milionů dolarů (4,5 miliardy korun).

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Miley Cyrus

Kontroverzní mladá zpěvačka a herečka Miley Cyrus také pochází z umělecké rodiny. Její otec, Billy Ray Cyrus, je ve Spojených státech amerických slavným country zpěvákem a skladatelem, který vystupuje na pódiu dlouhé roky. Jakmile ale jeho dcera Miley získala roli ve velice úspěšném seriálu Hannah Monatana z produkce The Walt Disney Company, stala se z mladé dívky hvězda skoro přes noc. Miley si díky seriálu získala velikou základnu mladých fanoušků, kteří s postupem čas začali poslouchat i její písně. Miley má sice v dnešní době již hodně daleko k nevinné dívce ze seriálu, avšak její popularita stále roste a Cyrus tak patří mezi velmi úspěšné zpěvačky současnosti.

Nejčtenější články