Close search

Deset inspirativních lidí, které se vyplatí sledovat

Zdroj:

Všichni se v určité životní fázi dostaneme do bodu, kdy se náš život stává monotónním. Nechte se inspirovat lidmi z různých zemí.

Co si budeme povídat, sociální sítě jako Instagram jsou velice populární a máme možnost si vybrat, koho budeme sledovat. Každý den můžeme přes sociální sítě poznávat životy nových osob, které nás mohou ovlivnit. A nezáleží na tom, jestli nám odpovědí na naši otázku, nebo nás inspirují a my začneme o věcech smýšlet jinak, nebo jestli vyzkoušíme pár jejich rad na lepší život a půjdeme si také za svým štěstím.

Philippe Leblond

Fešák, který se rozhodl překopat celý svůj život, si zabalil pár věcí, které se mu vešly do karavanu a vydal se poznávat svět. Na těchto výpravách člověk nepoznává pouze nové kraje, ale hlavně sám sebe.

https://www.instagram.com/p/Btjp4wSH6K8/

Alyssa Lynch

Kanaďanka, která žije v LA, je propagátorkou sportu a vegetariánství a bezmezně miluje kávu. Její tvář a optimistickou povahu si ihned oblíbíte a budete se těšit na každý nový příspěvek.

https://www.instagram.com/p/BumUc5QnnJF/

Amber Fillerup Clark

Amber je důkazem toho, že i při velké rodině může žena zůstat upravená. Její vlasy jsou vždy perfektní a na YouTube vám dá návod, jak si i vy můžete udělat zajímavé copy, nebo vlny.

https://www.instagram.com/p/Bvm8ObopfOJ/

Jamie Nicole Wirht

Tato spirituální koučka vám pomůže nalézt odpovědi na různé otázky. Dává mnoho rad ohledně života, které vedou k zamyšlení.

https://www.instagram.com/p/Bv7mo7_H125/

Sjana Elise Earp

Na její profil se můžete dívat hodiny, protože je prostě dokonalý. Jóga je velice populární a po zhlédnutí tohoto jejího profilu si budete přát, abyste všechny pozice uměli stejně dobře jako ona. 

https://www.instagram.com/p/BwNYWuVnskr/

Mona – Jane

Sympatická maminka žijící na Havaji, cvičí každý den a díky tomu má fantastickou postavu. Rozhodně vás nenechá sedět na gauči a po pár týdnech se i vy začnete trochu hýbat.

https://www.instagram.com/p/BxDQ-rlgh7R/

Mary Lauren

Někdy je opravdu těžké si při výchově dětí najít čas pouze pro sebe. Ale tato mladá maminka to nějakým záhadným způsobem zvládá a je vždy stylově oblečená a dobře naladěná.

https://www.instagram.com/p/BvcSMz9B4sr/

Rocky Barnes

Pokud máte rádi módu a cestování po celém světe, tak tento profil rozhodně nesmíte vynechat. Dá se říct, že Rocky je každý měsíc, někdy i častěji, na jiném místě a dostane se na všechny módní přehlídky světa a na opravdu zajímavá místa.

https://www.instagram.com/p/BxDwWsbn_4D/

Jay Alvarez

Mnoho lidí si myslí, že se narodil do bohaté rodiny a užívá si peněz svých rodičů. To ale není pravda. Na vše si vydělal točením videí. Měl pouze sen a za tím si šel.

https://www.instagram.com/p/Bvj1vX2A6Jx/

Marie Fe a Jake Anow

Jakmile se poznali, hned věděli, že chtějí být spolu. Mít druhou polovičku, se kterou máte společné zájmy a cestujete po celém světě, je snem snad každého z nás. Už jen z pohledu na ně vás bude hřát u srdce.

https://www.instagram.com/p/BxHyn_nniv6/

Nejčtenější články