Close search

Demi Moore jde pod povrch. Ve své koupelně nahrála seriál o skutečných ženských fantaziích

QCODE Zdroj: QCODE

Demi Moore má prý v koupelně nejlepší akustiku, a tak tam vznikl její nový seriálový podcast Dirty Diana.

Slavná herečka se v izolaci upsala zajímavému formátu, který pojednává o ženské sexualitě.

Diana na drátě

Jako útěk z uvadajícího manželství bez sexu a práce v čistě mužské společnosti Diana tajně provozuje erotické webové stránky, kde ženy odhalují své intimní fantazie. Ona je zaznamenává a představuje v jistém smyslu průvodce. Tyto nahrávky, samozřejmě se souhlasem žen, prodává dál.

Jde o kontrast vůči světu zaměřenému na vizuální požitek, světu, který musí mít všechno před sebou, a hlavní roli v tom obvykle hraje muž. Dirty Diana je o jiném vnímání sexu, který se nesoustřeďuje na to, jak samotný akt vypadá, má příběh, je přirozenou součástí ženského života a žena je v jeho středu.

Šestidílný projekt je plný hvězd, kromě Demi Moore svoje party přes aplikaci Zoom nahrály třeba Melanie Griffith, Penelope Ann Miller nebo Lena Dunham.

Vzpomínka na Willise

Paradoxně, zatímco podcast Dirty Diana se věnuje tomu, co není vidět, velký zájem vyvolalo něco jiného. Demi Moore nahrávala ve své koupelně, kde má prý nejlepší akustiku v domě. A když dala na Instagram fotky ze zákulisí, ukázalo se, že na podlaze koupelny má koberec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore),

Je to kvůli tomu, že v horách Idaha, kde herečka bydlí, je chladno. S nápadem uložit koberec do koupelny kdysi přišel její bývalý manžel Bruce Willis.

Dirty Diana ale řeší něco podstatnějšího, než jsou fotky z koupelny. Ostatně, režisérka a scenáristka Shana Feste při přípravě hodně vycházela z vlastní životní zkušenosti. A určitě není sama, kdo se musel vypořádat s podobnou situací. Jenže podcast si od fanoušků vyžaduje aktivnější přístup, než si jen prohlédnout fotky na Instagramu. A to chvíli potrvá.

Nejčtenější články