Close search

Darujte mamince ke Dni matek skutečně osobitý dárek

depositphotos.com Zdroj: depositphotos.com

Hledáte pro maminku k jejímu významnému dni dárek, který je originální, udělá jí skutečnou radost a vydrží jí déle než pár dní? Dali jsme pro vás přehled té nejzajímavější inspirace k tomu, čím maminku tento den opravdu potěšit.

Pošlete maminku za sluníčkem a mořem

Maminky mají občas takovou jednu společnou vlastnost. Neumí odpočívat. Starají se o děti, vnoučata, domácnost, k tomu ještě chodí do práce a často toho mají na krku víc, než komiksoví superhrdinové. A právě takové maminky potřebují nejvíce ze všeho odpočinek - a někoho, kdo je popíchne k tomu, aby za odpočinkem vyrazily. Darujte mamince letos opravdu unikátní dárek, kterým ji perfektně rozmazlíte. Pošlete ji za sluníčkem do krásné vilky přímo u moře, kde se opravdu důkladně zregeneruje, ať už s vámi nebo třeba se svou nejlepší kamarádkou.


Darujte každodenní večerní pohodu 

Pokud vaše maminka dává přednost odpočinku doma než na cestách, potěšíte ji dekou s beránkem, která je při večerním odpočinku s knihou nebo filmem naprosto dokonalým společníkem, který nejen zahřeje, ale také zapojí sensorické smysly a navodí pocit naprosté pohody. Zvlášť ve spojení s krásnou vůní svíčky či aromalampy a oblíbeným nápojem…


Dárek pro milovnici přírody a výletů

Patří vaše maminka k lidem, kteří milují výlety přírodou a láká jí třeba vyrazit i na několikadenní túru? Darujte jí outdoorové vybavení vhodné pro jarní či letní turistiku a nezapomeňte ani na cestovní zubní kartáček, který ušetří místo v batohu nejen při túrách, ale i během balení se na dovolenou. 

Krásným padnoucím kouskem oblečení nikdy nezklamete

Pokud znáte velikost a vkus vaší maminky, určitě ji můžete potěšit i novým kouskem do šatníku. Ať už formou poukázky nebo kousku, který ji s láskou vyberete přímo na míru. Sáhnout můžete například po stylovém sáčku nebo kardiganu, které jsou naprosto ideální do jarních měsíců, nebo, pokud se bojíte, že nevyberete správnou velikost, po kabelce, náušnicích či dalších doplňcích, které její styl pozvednou ještě o kousek výš. 

Nejčtenější články