Close search

Co všechno dokáže prozradit oblíbená sexuální poloha o vašem partnerovi? Budete překvapeni!

Profimedia.cz Zdroj: Profimedia.cz

Napadlo vás někdy, kolik se toho můžete o mužích dozvědět jen podle sexuálních poloh, které rádi provozují? Jací jsou partneři a co vyžadují od ženy? Stačí pár základních poloh a budete doma!

Misionář

Někomu se může zdát tahle poloha fádní a nudná, ale přesto ji provozuje většina párů. Muži, kteří mají rádi tuhle klasiku, jsou spolehlivými a dobrými partnery. Obávají se samoty a snaží se, aby si vždy žena přišla na své.

Zezadu

Milovníci polohy zezadu nebo také na pejska si dokazují, že jsou alfa samci. Paradoxně bývají plní komplexů. Vyhýbají se očnímu kontaktu a drží si uctivou vzdálenosti i ve vztahu. Na mnoho žen působí jako magnet, je v nich něco eroticky zrušujícího.

Na koníčka

Tuhle polohu mají rády především zralé ženy. Muži, vyžadující tuto polohu, bývají arogantní. Rádi nechávají věci ve svém životě plynout a hledají takovou ženu, která se o ně postará a ulehčí jim od všedních starostí.

Z boku

Jedna z nejromantičtějších poloh vůbec, Muži chtějí mít ženu jen pro sebe. Jsou majetničtí, ale zároveň rádi pozorují, jak je jejich žena spokojená.

Ve stoje

Poloha, která se dá dělat všude jinde než v posteli. O muži to říká jediné, je to dobrodruh, který má rád změny, a rád si čas od času zazlobí.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu