Close search

Co o vaší osobnosti prozradí styl oblékání? Nechte promluvit vaši skříň

www.heureka.cz Zdroj: www.heureka.cz

Obsah šatní skříně o vás vypovídá mimo jiné i to, jaká jste, a odhaluje tak i část vaší osobnosti. Patříte spíše k pohodářkám, které bezhlavě nenásledují módní trendy, nebo si na svém vzhledu dáváte záležet? Co o vás vypovídá to, jaká dámská trička schováváte u sebe v šatníku a jak je kombinujete?

Pohodový styl nesvázaný pravidly

Casual (neboli neformální či ležérní) styl je typický volnějšími střihy a příjemnými materiály. Pohodlná dámská trička skvěle doplňují klasické džíny a conversky. V takovém outfitu potkáte především pohodářky, které berou život takový, jaký je, a i v krizích dokáží zachovat chladnou hlavu. Nerady se nechávají svazovat pravidly a slepě se nepodřizují módním trendům.

Ženská elegance a sebevědomí

Elegantní styl oblečení dokáže decentně podtrhnout přednosti ženské postavy a naopak skrýt její nedostatky. Na pracovních schůzkách ženě dodává profesionální vzhled, zatímco na romantické večeři vyzdvihne její šarm. O své nositelce tento styl oblékání vypovídá jen to nejlepší – ráda o sebe pečuje, je sebevědomá a má charisma. Elegantní dámská trička se klasicky kombinují se sukněmi, ale nemusíte se bát ani džínů úzkého střihu a tmavších barev.

Sportovkyně tělem i duší

Sportovní oblečení už dávno nepatří pouze do fitness center. Pro svou pohodlnost a funkčnost ho do svého šatníku zařazují i lidé, kteří samotnému sportu příliš neholdují. Přesto si sportovně oděného člověka automaticky všichni spojují s představou aktivního životního stylu a nevyčerpatelnou energií. Sportovní dámská trička nejlépe zkombinujete s pohodlnými legínami, ale bát se nemusíte ani kalhot se spadlým sedem (takzvané baggy).

Nakupovat dámská trička můžete i z pohodlí svého domova. Abyste při výběru nešlápla vedle, inspirujete se nejoblíbenějšími produkty na Heurece.

heureka.cz

Na Heurece naleznete i recenze lidí, kteří si konkrétní tričko koupili před vámi. Díky tomu se při nákupu nespálíte.

www.heureka.cz

Nejčtenější články