Close search

Co může nabídnout loď za 700 milionů? Jedinečná jachta vypadá jako ze zlata

SuperYachtsMonaco Zdroj: SuperYachtsMonaco

Každý rok se milovníci luxusních plavidel sjíždějí do Monaka na přehlídku jachet. Letos k sobě velkou pozornost přilákala luxusní jachta s názvem Kalilah, která je celkově vyrobená z karbonového vlákna. Podobný přepych ale případného zájemce vyjde hodně draho, exkluzivní loď totiž stojí 31 milionů dolarů (698 milionů korun), což je více, než někteří hollywoodští herci vydělají za celý život.

Monako proslavilo nejenom velké množství milionářů, kteří žijí v tomto malém evropském státě, ale také impozantní jachtová přehlídka, která každoročně předvádí to nejlepší z luxusního lodního světa. V tomto roce přehlídku ovládla superjachta s názvem Kalilah, která se může pochlubit nejenom neobvyklou zlatou barvou, ale také skutečností, že je vyrobená z karbonového vlákna. Jak toto luxusní plavidlo vypadá?

Karbonové vlákno

Kalilah se mezi jachtami může pochlubit jedinečným prvenstvím. Nikdy dříve totiž nebylo žádné plavidlo vyrobeno celé z karbonového vlákna. Všechny součástky, trup lodi i jakékoliv další doplňky na lodi pocházejí z karbonu. Kromě toho loď dokáže vyvinout rychlost 26 uzlů za hodinu.

Luxusní vybavení

Luxusní plavidlo se liší také neobvyklou barvou. Celý její exteriér pokrývá zlatá barva, která mu tak dopomáhá k jedinečnému vzhledu. Plavidlo však kromě své neobvyklé konstrukce a vzhledu nabídne novému majiteli, který za ni bude ochotný zaplatit 698 milionů korun, mnoho pohodlí.

Pohodlí a soukromí

Prostor k ubytování 11 lidí poskytne pět pokojů, které jachta má. Každá ložnice má přitom vlastní koupelnu, aby si hosté na lodi užívali pohodlí a soukromí. Na palubě je samozřejmě oddělený prostor pro devět členů posádky. Interiér svému novému majiteli nabídne nadstandardně velká okna, která umožní panoramatický výhled na moře. Součástí přepychového vybavení jsou i dřevěné podlahy.

Vše pro zábavu

Pokud se nový majitel bude chtít věnovat vodním sportům, jachta mu poskytne i tuto možnost, jelikož součástí jejího vybavení jsou například vodní lyže, kajaky, tryskový batoh jetpack nebo surfovací prkna. Součástí vybavení je dokonce i hoverboard, který mohou hosté použít, pokud se unaví a nebudou se chtít procházet po palubě pěšky.

Na jachtě majitel samozřejmě najde také dostatek prostoru vybaveného pro stolování a grilování. Plavidlo má i vlastní menší bazén a plochu pro opalování.

CO NABÍDNE NOVÉMU MAJITELI JACHTA ZA SKORO 700 MILIONŮ KORUN?:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu