Close search

Čím se živili úspěšní a slavní, než se dostali na vrchol?

Instagram Zdroj: Instagram

Každá kariéra nějak začíná. Ať už se jedná o první brigádu, nebo o první práci, je celkem běžné, že to není žádná výhra. Hlavní je na sobě pracovat a snažit se dosáhnout svých cílů. To si nejspíš řekly i celebrity, když jako mladí dělali běžnou práci.

Vzpomínky na práci, která předcházela vysněné pozici, bývají často úsměvné a někdy dokonce i děsivé. I hollywoodské hvězdy musely nějak platit své účty, než začaly dostávat astronomické honoráře. 

Channing Tatum 

Tento herec zanechal svých studií ve věku 19 let stal se striptérem. A údajně velmi úspěšným. Sám herec ale jednou řekl, že byl rád, když práci striptéra pověsil na hřebík.

Miley Cyrus

Dříve, než se zpěvačka a herečka stala idolem mladých díky své roli v seriálu Hannah Montana, byla asistentkou svého otce Billy Ray Cyruse. A nebyla ledajakou pomocnicí, mezi její povinnosti totiž patřilo sbírání spodního prádla, které během jeho koncertů fanynky házely na pódium.

Rachel McAdams 

Herečka McAdams, známá hlavně z filmu Deník lásky, se podělila, že jednou z jejích prvních práci byla brigáda ve fasfoodu McDonald's, kde pracovala celé tři roky. Její sourozenci s ní také pracovali a její sestra byla jednu dokonce její vedoucí. McAdams dokonce přiznala, že byla dobrou zaměstnankyní, jednou dokonce rozbila stroj na výrobu pomerančového džusu.

Meghan Markle 

Věřte tomu nebo ne, ale vévodkyně že Sussexu dříve ručně psala kaligrafické pozvánky na různé svatby nebo slavnosti. 

Beyoncé 

Dokonce hudební diva měla v mládí normální zaměstnání. Její první brigádou se stala stala výpomoc v kadeřnictví, kde pracovala její máma. Beyoncé měla za úkol zametat na podlaze ostříhané vlasy. 

Jay-Z 

Hudbení procent a raper Jay-Z ale nebyl v dětství tak hodný jako jeho manželka Beyoncé. Potom, co je opustil otec, Jay-Z začal prodávat drogy. Tvrdil, že chtěl hlavně pomoc svojí matce zaplatit účty. Jakmile ale pochopil, co všechno dokážou drogy způsobit, tak se rozhodl toho nechat. 

Johnny Depp

Herecká hvězda Johnny Depp využíval svého talentu i v mládí. Tehdy se ale jednalo o prodej psacích potřeb. 

Tom Cruise

 

I Tom Cruise měl kdysi běžnou práci. V mládí pracoval v hotelu, kde hostům nosil zavazadla.

Nejčtenější články