Close search

Chcete se sestěhovat s partnerem? Připravte se na těchto 10 věcí!

Mens-health.com.my Zdroj: Mens-health.com.my

Přemýšleli jste už nad společným bydlením? Představuje to velký životní krok, na který se musíte důkladně nachystat. A začněte tím, že si sundáte růžové brýle.

Jste přesvědčení, že žádné rady nepotřebujete, protože jste až po uši zamilovaní a to je přeci to nejdůležitější?

Jenže společné bydlení s sebou nevyhnutelně nese řadu těžkostí, které přes to počáteční nadšení nejsou vidět. Po přečtení následujících poznatků se opět vrátíte z euforických výšin zpět na zem. Musíte se s tím vyrovnat předem, než se kvůli tomu budete zbytečně trápit.

 

1. Není to jako se spolubydlící

Během společného bydlení o sobě zjistíte spoustu věcí, které jste dříve mohli skrývat. Všechny vaše zlozvyky vyjdou najevo.

 

2. Budete muset změnit své návyky

Připravte se na to, že vaše sobotní dopoledne u televize a cpaní se sýrem, vašeho partnera příliš neoslní. Budete své návyky muset přehodnotit. 

 

3. Ztratíte soukromí

Pokud bydlíte se spolubydlícími, můžete se v případě potřeby zavřít v pokoji. S milovaným partnerem to není vždy tak jednoduché.

 

4. Budete chtít dělat všechno společně

Dělat věci společně sice utužuje vztah, ale nejde to donekonečna. Nestresujte se kvůli tomu. Jeden z vás si klidně může číst a druhý třeba poslouchat hudbu. Na tom není nic špatného.

 

5. Budete se občas o něco dohadovat

Možná ještě stále žijete v naivní představě, že se nikdy hádat nebudete. Ale vězte, že nikdo nemůže být spokojený pořád. Ale po hádce přeci nastává usmiřování.

 

6. Dobrá vzájemná komunikace bude ještě důležitější

Musíte spolu mluvit a to o všem. I zdánlivé hlouposti jako co bude zítra k večeři nebo jak jste se celý den měli. 

 

7. Čas od času bude některý z vás šílet

Může jít o věci, které s vašim vztahem nijak nesouvisejí. Špatná nálada prostě občas popadne každého a stejně tak zase odejde.

 

8. Čas od času se budete muset omluvit

Třeba za to, že řeknete nebo uděláte něco hloupého. I když na to nejste zvyklí. 

 

9. Svůj domov budete zařizovat společně

Připravte se na to, že budete muset dělat kompromisy. Nebude tedy záležet jen na tom, co se líbí vám, ale i na tom, co se líbí vašemu partnerovi.

 

10. Bude to úžasné

A ještě pozitivní zpráva na závěr. Všechna ta snaha i hádky stojí za to. Budete bydlet a trávit váš čas s někým, kdo se o vás postará v době nemoci, pomazlí se s vámi před usnutím a řekne vám, že vás miluje, když si budete připadat oškliví.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu