Close search

Chcete se od srdce zasmát? Podívejte se na nejlepší komedie, které zaručeně zvednou náladu

20th Century Fox Zdroj: 20th Century Fox

Po náročném víkendovém dni, kdy samozřejmě mnozí z nás dohánějí vše, co nestihli udělat během pracovního týdne, nebo v lepším případě skutečně měli čas se věnovat svým koníčkům, je dobré zakončit den příjemným posezením u filmu. A taková komedie je skvělým řešením pro každý pohodový večer.

Pokud přemýšlíte, jaký film si pustit o víkendovém večeru, tak se rozhodně nebojte sáhnout po dobré komedii.

Nedotknutelní

Příběh ochrnutého aristokrata a nezkrotného recidivisty, kteří si skrze vzájemné pochopení k sobě najdou cestu a vytvoří pevné přátelské pouto, vás nejen dojme ale i pořádně rozesměje. Oba totiž hledají alespoň malý kousek štěstí těmi nejrůznějšími a často velmi jednoduchými způsoby. Vynikající dialogy a velmi zábavné scény rozhodně dokážou zpestřit váš večer.

Zootropolis

Tento animovaný film není jenom pro malé děti. Studio Walt Disney se při tvorbě tohoto filmu skutečně překonalo a dokázalo vytvořit zábavný film jak pro malé, tak i velké. Tvůrci skvěle propracovali silný kontrast optimistické a cílevědomé zaječí strážnice Judy Hopkavé, která chce změnit svět k lepšímu, s líným a vychytralým lišákem Nickem. Jejich vtipné hlášky a nebezpečné situace, ve kterých se budou snažit přežít, vás zaručeně rozesmějí.

Kingsman: Tajná služba

Toto skutečně neotřelé pojetí tajných agentů divákům přináší nejenom obdivuhodné a zábavné hlavní hrdiny, ale i padoucha, kterého chtě nechtě budete milovat. Vynikající herecké obsazení v čele s Colinem Firthem, Taronem Egertonem a Samuelem L. Jacksonem se opravdu snaží, abyste se od srdce zasmáli.

Deadpool

Všichni superhrdinové nemusejí být nudní a bez špetky humoru jako Capitain America. Ve chvíli, kdy se s hrdinou chcete i zasmát, si vzpomeňte na vtipného a neotřelého fešáka Deadpoola, který v podání Ryana Reynoldse na plátně jenom září a vydává ze sebe jednu vtipnou frázi za druhou.

Někdo to rád horké

Pokud jste již všechny moderní filmy viděli a chtěli byste se trochu vrátit do minulosti, určitě sáhněte po komedii Někdo to rád horké s Marilyn Monroe, Tony Curtisem a Jackem Lemmonem. Slavná komedie o dvou jazzmanech převlečených do ženských kostýmů vás zaručeně rozesměje.

Pelíšky

Konfrontace mezi stárnoucí generací rodičů a jejich dospívajícími dětmi a k tomu ještě příchod vojsk varšavské smlouvy v roce 1968. Že to nezní jako žádná legrace? To opravdu ne, ale skutečnost je pravdou. Tato česká komedie se díky svému nesmrtelnému humoru a vynikajícímu hereckému obsazení stala již dnes klasikou.

Marečku, podejte mi pero

Co může být zábavnějšího než dospělí, kteří potřebují zvýšit kvalifikaci a proto opět po letech usedají do školních lavic? Velké množství humorných situací vás ani na chvíli nenechají klidnými a připomenou bezstarostná školní léta.

Jak dostat tatínka do polepšovny

Diváci by se mohli pohádat, jestli je lepší herecký výkon malého Tomáše Holého, nebo jeho filmového tatínka Františka Němce. Toto duo dokázalo na obrazovce vytvořit skvělou atmosféru, kterou přenáší i na diváky.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu