Close search

Chcete být trendy? Ledvinky už nejsou out. Podívejte se, jakou parádu dělají v ulicích

pinterest.com Zdroj: pinterest.com

Ledvinky už nějakou tu dobu zažívají comeback. Zatímco v loňském roce jsme je viděli spíše jenom na přehlídkových molech a u celebrit, které chtějí být trendy, letos ledvinky budou oblíbené i u široké veřejnosti. Podívejte se do naší galerie, jak se ledvinky nosí ve 21. století.

Dnes jsou trendy

Každý si pamatuje z dětství ledvinky přes šusťákovku, které byly praktické především na výlety a sportovní činnosti. Dnes zažívají ledvinky comeback, ale ve zcela jiném kabátku. Ledvinky se nyní nosí jako vysoce trendy doplněk do města, na párty, do práce.

Praktičnost ji zůstává, jen o poznání lépe vypadá. Koho už nebaví malé kabelčičky na ramenou, ledvinka je skvělou volbou. I z bezpečnostních důvodů, kdy máte peněženku, klíče a mobil pěkně pořád “na očích.”

Materiál je důležitý

Vyberte si barvu, která bude spíše neutrálnější, aby se hodila k většině barevným outfitům. Důležitý je i materiál. Většinou jsou v nabídce kožené nebo koženkové provedení, najdete ale i extravagantní chlupaté ledvinky. Opravdu trendy barvou je červená. Vypadá luxusně i když ji pořídíte za pár stovek v konfekci.

Praktičnost

Pokud má ledvinka dlouhý popruh, můžete si ho kolem pasu omotat nadvakrát nebo si ji přehodit přes rameno, ale praktičnost uvázání kolem pasu si zamilujete. Nebudou vás ani tolik bolet záda. Ledvinkou můžete nahradit i pásek u kalhot a opět budete vypadat dobře.

Možná si chvíli budete připadat jako průvodčí ve vlaku nebo kolotočářka na matějské, ale jde jenom o zvyk. Krásné designy novodobých ledvinek to vynahradí. Podívejte se do galerie, jak se ledvinky dnes nosí. Pořiďte si ji i vy!

 

Nejčtenější články