Close search

Chcete být jako Melania Trump? Tyhle triky používá pro udržení štíhlé postavy

Instagram/Flotus Zdroj: Instagram/Flotus

Melania Trump  patří bezpochyby mezi jednu z nejatraktivnějších prvních dam na světě. Manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa zavítala na několikadenní státní návštěvu Velké Británie, kde doprovází svého chotě. Při tak náročném programu není lehké zůstávat fit, ale první dáme a bývalé modelce se to daří. Jaké jsou její triky?

I když na sebe většinu času poutá pozornost sám prezident, jeho manželka se také nevyhne zájmu veřejnosti hlavně díky své štíhlé postavě a stylu oblékání. Melania Trump dříve působila jako modelka, se takže zdravý životní styl pro ni není novinkou.  První dáma sice úplně přesně neprozradila, jaký je přesně její denní rozvrh, ale pomocí předešlých rozhovorů, které poskytla, se dá pochopit, že moc dobře ví, jak si udržet štíhlou postavu za každých okolností.

Zdravé ráno

Melania velmi dbá na pravidelný přísun vitamínu a správných živin, které dodají jejímu tělu energii a udrží ji ve formě. Velikou péči věnuje výběru ovoce, vždy se totiž snaží každý den sníst sedm kousků různých druhů ovoce, které jejímu těle dodají potřené vitamíny a minerály. 

Její snídaně se nese v podobném duchu, kdy se skládá jen z několika jednoduchých ingredientů, ale poskytuje tělu maximum. Někdy například sauně po výživném smoothie, nebo ovesné kaši, která je bohatá na vlákninu. 

Doplňky stravy

První dáma si ale nedopomáhá ke zdravému a vitálnímu vzhledu pouze pouze správnou výživou. Melania v rozhovoru pro časopis Bella NYC v roce 2011 prozradila, že se užívá doplňky stravy. Její přízni se těší hlavně vitamíny A, B a C, které přispívají ke zdravému vzhledu jejích vlasů a nehtů. Také dbá na dostatečný přísun tekutin, tedy vody, a dostatečné množství spánku, které přispívají její pleti, jelikož první dáma je podle svých slov zásadně proti botoxu. 

Hlavně vyváženě

Manželka prezidenta ale přiznává, že ne vždy dodržuje zásady zdravé stravy. Melania uvedla, že má velice ráda čokoládu nebo zmrzlinu a podle jejího názoru, by si člověk měl čas od času podobnou pochutinu dopřát, pokud to následně vyváží kvalitními potravinami. První dáma také přiznala, že sama někdy neodolá tmavé čokoládě nebo si dokonce dopřeje skleničku dietní coly. Zatímco první dáma uvádí, že jídlo zrovna neholduje, přesto jejím nejoblíbenějším pokrmem je kuřecí maso zapečené s parmezánem z newyorské restaurace Jean Georges.

Melania ale rozhodně nedá dopustit na tělesnou aktivitu, která jí pomáhá udržet se v dobré kondici. První dáme se věnuje pilates, při cvičení užívá zátěží a mezi její nejoblíbenější sport patří tenis, který jí údajně pomohl dostat se zpět do formy po narození jejího syna Barrona.

Nejčtenější články