Close search

Chcete bydlet vedle prince Harryho a Meghan Markle? Dům v sousedství je na prodej

Instagram Zdroj: Instagram

Jestli jste vždy snili o životě vedle prince a domě jako z pohádky, máte nyní možnost si jeden takový pořídit. Nyní je totiž na prodej nemovitost vedle sídla prince Harryho a Meghan Markle.

Říká se, že u nemovitosti je nejdůležitější vlastností lokace a jaké další místo by mohlo být příhodnější pro život, než dům vedle samotných členů britské královské rodiny?

Jeden takový dům je nyní na prodej a nový majitel za cenu 1,1 milionu liber dostane nejen prestižní nemovitost, ale i sousedy s modrou krví. Sídlo se čtyřmi ložnicemi se nachází v pěší vzdálenosti od sídla Frogmore Cottage, které se pro prince Harryho, jeho choť i novorozené dítě stalo novým domovem.

Dům nabídne novým majitelům čtyři ložnice, obývací pokoj s krbem, kuchyň i oddělenou jídelnu. Nemovitost se také může pochlubit rozsáhlou zahradou. Kdyby ale novému majiteli jeho vlastní zahrada nestačila, vždy se může jít projít na pozemky přiléhající k zámku Windsor, které se nachází v blízkosti.

Realitní makléři sice uvádějí, že dům potřebuje renovaci, aby vypadal přesně podle představ nového majitele. Ale na druhou stranu, místní děti budou moct jednoho dne poznat syna vévodů ze Sussexu, malého Archieho Harrisona.

Podívejte se na interiér domu v naší fotogalerii. 

Nejčtenější články