Close search

Chcete aby vám neodolal? Jak být holkou do nepohody a dostat každého, na koho si ukážete

Pixabay Zdroj: Pixabay

Být jako Marilyn Monroe nebo Sophia Loren za mlada? To by vám jistě neodolal žádný muž. Vy ale taková můžete být. Stačí dodržovat jen pár zásad.

Buďte sama sebou

Za žádnou cenu se nesnažte si na někoho hrát. Muži nejvíce ocení, když jste sama sebou, tak se nekroťte. Lepší neřízená střela než puťka, co sedí v koutě. Bude vás mít rád takovou, jaká jste.

Dávejte mu najevo city

I když muži city najevo příliš nedávají, ve skrytu duše si přejí, aby jim ženy naopak city najevo dávaly, i proto se toho nebojte a vyslovujte sladké “Miluji tě” kdy se vám zachce. Před tím ho samozřejmě musíte sbalit, ale toho se vůbec nemusíte bát.

Nezapomeňte na sexy spodní prádlo

Nic nepotěší muže víc, jako když si na sebe navlečete rajcovní prádelko. Při první příležitosti zaútočte na obchod s podvazky a uvidíte, že váš protějšek bude u vytržení.

Seznamte ho s kamarády

Muži často dělají, že se nechtějí družit. Ve skutečnosti ale chtějí poznat vase přátele a třeba i rodinu. Vezměte ho do svého rodného města a ukažte mu vaše nejbližší. Není na škodu dát najevo, že nejste proti kempování nebo koupání v rybníce. Zkrátka že nejste žádná fiflena.  

Nejčtenější články