Close search

Cestovatelé z Instagramu Marie & Jake: Romantičtější příběh o lásce nejspíš neexistuje

Instagram Zdroj: Instagram

I když oba žili na opačné straně světa, jejich cesty se nečekaně protly během dovolené. Od té doby jsou nerozlučná dvojka. Prostřednictvím svého Instagramu každý den přinášejí malé kousky inspirace na šťastný život a romantickou lásku. Nedí divu, že je sleduje více než půl milionu lidí.

Cestují po celém světě. Žijí svůj život naplno. Inspirují ostatní lidi k cestování a povzbuzují je k tomu, aby se také vydali za svým štěstím. To je Marie & Jake.

Společné setkání jako z romantického filmu

Kdybyste v knihovně hledali mezi veškerou romantickou literaturou, nenarazili byste na lepší příběh o lásce. To proto, že příběh Marie & Jakea píše sám život.

„Před 2,5 lety jsme vyrazili na cestu, která zmátla většinu našich přátel a rodiny. Tato cesta neměla jistou budoucnost. Věděli jsme jen to, že chceme vidět svět, učit se, být šťastní a fotit. To je přesně to, co od té doby děláme každý den!“

Tento mladý pár je příkladem, že nikdy nevíte, kde na vás čeká ta druhá polovička. Jake a Marie pocházejí úplně z opačných stran světa. Ona se narodila v Německu a Jake vyrůstal ve sluncem zalité Austrálii. Potkali se na dovolené v Thajsku a zamilovali se do sebe. Od té doby jsou spolu.

Oba se vzdali svého pohodlí a bezpečného života. Rozhodli se následovat lásku a vydali se vstříc společnému štěstí.

Vzestupy a pády neminou nikoho

Stejně jako všichni lidé i oni dělají ve svém životě chyby. Zažívají vzestupy a pády, ze kterých se snaží poučit. Kdykoli potřebují novou inspiraci a povzbuzení, podívají se na fotografie ze svých cest. Poučení hledají i v inspirativních knihách a zajímavých osobnostech.

Zabalte kufry a vydejte se na cesty!

Instagramový profil mají Marie & Jake je vyšperkovaný k dokonalosti. Úplně stejně si dávají záležet na svých YouTube videích. Budete se na ně dívat celé hodiny. Společně se s nimi vypravíte na samá zajímavá místa. A možná se i vy vydáte za vlastním cestovatelským dobrodružstvím.

Pokud si chcete plnit sny stejnou cestou jako oni, dají vám mnoho rad, jak začít.

NAHLÉDNĚTE DO FOTOGALERIE A POZNEJTE TENTO SYMPATICKÝ PÁR:

Nejčtenější články