Close search

Červená nebo modrá: Oblíbená barva prozradí, zda jste v posteli divoška

Pixabay Zdroj: Pixabay

V posteli se každý chová jinak. Někdo je divoch, jiný preferuje něžné milování. Málokdo ví, že o tom, jaká jste hodně prozradí i oblíbená barva. Jaká je ta vaše?

Černá barva

Milovníci černé barvy dobře ví, co jim dělá dobře. Sex si umí naplno užít. Vyžívají se v perverznostech a rádi experimentují.

Bílá barva

Bílá je symbolem nevinnosti a čistoty. Buď jste pěkní stydlíni, nebo nemáte moc zkušení. Upřednostňujete milování potmě. 

Červená barva

Červená barva je oblíbená u dominantních a vášnivých jedinců. Sex je pro ně dobrodružství, ale měli by si dávat pozor na sklony k žárlivosti.

Šedá barva

Milovníci šedé barvy jsou nejistí a nerozhodní. Neradi se k někomu vážou, sex vnímají jako zábavu či tělesné uspokojení.

Růžová barva

Milovníci růžové barvy rádi flirtují a předvádějí se. V posteli se rádi podřizují svému protějšku.

Fialová barva

Kdo si libuje ve fialové barvě, preferuje duševno. Sexuální hrátky jsou pro něj příliš přízemní.

Modrá barva

Modrá barva patří romantickým duším. Sex bez lásky je jim cizí. Když milují, tak jsou zcela oddaní své polovičce. Milování si dokáží naplno vychutnat.

Zelená barva

Bývají věrní, něžní a pozorní, ale na větší experimentování si nepotrpí.

Žlutá barva

Žlutá barva a mazlení patří k sobě. Jedinci ochotně plní přání drahé polovičky, jsou velice přizpůsobiví a sex je s nimi plný doteků, hlazení a něžných polibků. Oranžová barva

Oranžová barva

Hra a svádění, to patří k oranžové barvě. Tito jedinci bývají ale také sobečtí. Víc než tělesný akt je baví samotné vzrušení.

Hnědá barva

Kdo si libuje v hnědé barvě, potřebuje na milování dostatek soukromí a času. K potřebám svém lásky jsou vnímaví a citliví.

Tak přiznejte barvu!

Nejčtenější články