Close search

Čerstvá čtyřicátnice Helena Zeťová o svém životě v Beskydech a mateřství

BAT Zdroj: BAT

Jejím nevlastním otcem je slavný zpěvák a muzikant Lešek Semelka. Její biologický otec Josef Zeť bydlí v Beskydech. A právě u něj teď zpěvačka a také čerstvá čtyřicátnice Helena Zeťová žije, stranou od bláznivého šoubyznysu. Ke spokojenosti ji však přeci jen něco chybí!

Ne, že by Helena pověsila zpívání na hřebík. Jen stejně jako ostatní hudebníci nemá kvůli koronavirovým opatřením jak a kde vystupovat. Místo zpěvu se tak vrhla na u zpěvačky nečekaný obor – restaurování starého nábytku. A možná i díky významným kulatinám také tak trochu bilancuje a dává dohromady své další životní plány.

Vždycky jsem všude tvrdila, že ve 40 letech budu mít 4 děti. Ale to mi asi už nevyjde. Ale pořád si říkám, že než mi bude 41 let, tak můžu stihnout alespoň to jedno,“ prozradila nedávno s nadhledem usměvavá zpěvačka.

BAT

Že by svými plány naznačovala, že je snad v jejím okolí někdo, kdo by byl vhodným tatínkem jejího vysněného potomka? „O soukromí veřejně mluvit nechci, myslím si, že tohle je příliš osobní věc,“ odmítá Helena prozradit více ze svého intimního života, která v minulosti prožila několik velmi bouřlivých vztahů.

Mezi její partnery patřil například hokejista Jaroslav Bednář. Mnoho let pak žila se svým řeckým přítelem v jeho domovině. S ním se ale rozešla na konci roku 2017. „Řecko dál zůstává mojí milovanou zemí, vyhovuje mi místní kultura i nátura tamních obyvatel. Kdykoliv můžu, tak se tam ráda vypravím. Ale mým domovem teď jsou Beskydy. A mojí nejoblíbenější činností je si jen tak zajít s kámošema do hospody na pivo, což teda teď zase nejde,“ smutně konstatuje oblíbená zpěvačka. „Nemám žádné koncerty, takže teď žiju hlavně z úspor, ale život na vesnici není moc náročný, takže to vcelku jde a jsem tu fakt spokojená,“ dodává bývalá členka skupiny Black Milk.

Nejčtenější články