Close search

Celebrity, které byste nechtěli potkat: Kdo ze slavných osobností se vůbec neumí chovat?

Columbia/Sony Zdroj: Columbia/Sony

Každý z nás má špatný den, dokonce i celebrity a známé osobnosti, které se těší přízni milionů lidí po celém světě. Mnozí fanoušci se tak mohou velice divit, když se při žádosti o podpis setkají s kyselým výrazem svého oblíbence. Ale mezi celebritami jsou i takoví, kteří jsou na své fanoušky nepříjemní často a dokonce se je snaží i ponižovat.

Zdá se, že některým známým osobnostem sláva stoupla do hlavy. Někteří ze slavných hudebník, herců, nebo i sportovců jsou na své fanoušky při pokusu o jakýkoli kontakt velice nepříjemní a někdy překračují i veškeré hranice slušnosti.

Adam Levine

Frontman kapely Maroon 5 je sice úspěšný hudebník, ale údajně má problémy dávat autogramy fanouškům, které nepovažuje za přitažlivé. Podle serveru ranker.com jednou odmítl dát podpis ženě, která byla podle něj moc ošklivá.

Tobey Maguire

Jestli má někdo v Hollywoodu mezi fanoušky špatnou reputaci, pak je to herec Tobey Maguire, který si před lety zahrál Spidermana. Herec se ale prý nechová nevhodně jenom vůči svým příznivcům, ale také dalším známým osobnostem. V roce 2014 prý řekl Molly Bloom (snímek Velká hra), která se proslavila jako pokerová princezna, že jí ho dá tisíc dolarů (23 tisíc korun), když „zaštěká jako lachtan“. Když podobnou nevhodnou nabídku Bloom odmítla, měl se jí Maguire zeptat, zda se na takovou nabídku cítí až příliš bohatá.

Rihanna

Slavná americká zpěvačka původem z Barbadosu si jednou na sociálních sítích podala svoji fanynku, která pouze oblékla stejný kostým jako ona. Tehdy zpěvačka spustila lavinu nepříjemných a odsuzujích komentářů a dokonce vytvořila pro fanynku hashtag. Fanynka se snažila bránit se slovy, že opravdu nerozumí tomu, co Rihanně provedla, ale nebylo to nic platné. 

Justin Bieber

Kanadský zpěvák nepatří mezi žádné andílky. Ale jako člověk, který svým fanouškům vděčí za velkou slávu i bohatství, svoji vděčnost údajně moc neprojevuje. Bieber je znám tím, že se se svými fanoušky často hádá a křičí na ně během koncertu. V roce 2013 měl ale prý zpěvák zajít trochu daleko, když v Tokiu začal údajně z balkonu svého hotelového pokoje plivat na fanoušky, které pod ním stali. Biebrův manažer toto tvrzení později popřel.

Nejčtenější články