Close search

Celebrity jednou nohou na sociálních sítích. Jennifer Lawrence pozoruje ostatní pod falešným profilem!

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

Mnohdy se slavní nechávají slyšet, že přílišná mediální pozornost je obtěžuje. Často jsou to však oni sami, kteří dávají této pozornosti důvod skrz sociální sítě. Byť se tváří, že na nich neexistují...

Brad Pitt

Před šesti lety byl společně s Bradley Cooperem nebo Julií Roberts na nejsdílenější fotce z Oscarů. Letos na udílení cen americké Akademie filmového umění a věd získal konečně svého prvního hereckého Oscara za roli kaskadéra ve filmu Tenkrát v Hollywoodu. Opět byl všude. Jen na síti ho nehledejte. Sám se nechává slyšet, že moderním technologiím nerozumí a neholduje jim. Stejně tak to má jeho bývalá manželka Angelina Jolie, která se rovněž může pyšnit jen profily od fanoušků. Do nedávna měla stejný názor i Bradova osudová Jennifer Aniston, která se na Instagram připojila až loni v říjnu ve svých 50 letech. Tak to vypadá, že má Brad vkus na ženy se stejnými názory!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený IL Eye Boutique (@ileyeboutique),

Daniel Radcliffe

Role Harryho Pottera ve filmové sérii o malém čaroději, kterého vymyslela úspěšná britská spisovatelka J. K. Rowling, je jeho životní postavou. Kdybyste se ale zeptali náhodných kolemjdoucích, pravděpodobně si ho nikdo z jiného filmu či divadelní hry ani nevybaví. Mediální pozornosti se vyhýbal zejména v dobách, kdy přiznal problémy s alkoholem, kterým zaháněl deprese z rychlé nabyté slávy.

Také uvedl, že pro weby jako je Facebook, Twitter nebo Instagram nemá duševní sílu a kdyby na nich profily měl, sám by si je nespravoval. Přenést tuto odpovědnost na někoho jiného však považuje za ztrátu autentičnosti a proto to pro něj nemá smysl. Takhle se cítí duševně vyrovnanější.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniel Radcliffe (@thedanielradcliffe),

Jennifer Lawrence

Historicky druhou nejmladší držitelku Oscara v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli (Terapie láskou) na internetu také nenajdete. Sama tam nepřispívá a nevytváří účty s fotografiemi. K překvapení všech však v rozhovoru pro InStyle v roce 2018 přiznala, že se na sociální sítě chodí „tajně dívat“. Označila se dokonce za voyeura. V závěru rozhovoru přiznala, že kdyby to bylo nezbytně nutné, v budoucnu bychom ji na sociálních sítích možná našli… Můžeme jen hádat, přes který tajný profil sleduje ostatní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lawrence (@jlawthequeen),

Mila Kunis

Narodila se na Ukrajině, je idolem mnoha mužů i žen. Osm let randila s Macaulayem Culkinem, který se proslavil rolí Kevina ve dvojici filmů Sám doma, ale pak si vzala Ashtona Kutchera, herce a úspěšného investora. Mila v rozhovoru pro časopis Cosmopolitan uvedla, že se neztotožňuje s tím, že se ze sociálních sítí stávají převážně negativní platformy, kde se lidé předhánějí v tom, kdo bude nejhlučnější a nejvíc naštvaný. Její manžel Ashton tento názor nesdílí, a na Instagramu ho najdete pod účtem @aplusk se čtyřmi miliony sledujících. Paradoxně, na spoustě jeho příspěvků je právě Mila. Sdílení svého soukromí se stejně nevyhnula...

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashton Kutcher (@aplusk),

Kristen Stewart

Dalším tajným uživatelem sociálních sítí je filmová Bella Swan ze ságy Stmívání. Pro fanoušky těchto filmů je Kristen známá především tím, že se na natáčení dala dohromady s Robertem Pattinsonem, představitelem Edwarda. Následně ho ale podvedla s Rupertem Sandersem, anglickým filmovým režisérem, a několik měsíců na to potvrdila vztah se svou bývalou asistentkou Aliciou Cargie.

Herečka se odmítla definovat jako homosexuální, bisexuální či heterosexuální.

Po těchto aférkách čelila obrovskému mediálnímu tlaku, což může být jedním z důvodů, proč ani ona sama nevystupuje na sociálních sítích a soukromí dobrovolně nesdílí. Uvedla však, že má tajný účet, prostřednictvím kterého komunikuje se svými nejbližšími. Promlouvat k fanouškům prý nechce, nemá jim co říct.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Twilight Saga (@twilight),

Keanu Reeves

Ani účet herce ze slavných trilogií Matrix nebo John Wick hledat nemusíte. Podobně jako Kristen říká, že fanouškům nemá co říct a na sociálních sítích vystupovat nechce. Navíc je známý tím, že si své soukromí bedlivě chrání. Dlouhodobě se o něm traduje, že je jednou z nejvelkorysejších a nejlaskavějších celebrit Hollywoodu, ačkoliv jeho filmy vydělaly přes čtyři miliardy dolarů a slušná část této cifry mu přistála na účtu. Sám apeluje na to, aby lidé šířili především dobro a byli k sobě slušní.

Na sociálních médiích způsobil nedávno poprask i bez vlastního účtu, a to ve chvíli, kdy se jeho fotografie objevila v ukrajinské učebnici dějepisu. Slavná fotografie z roku 1932 zachycující 11 stavebních dělníků, kteří právě obědvají na nosníku s volně visícíma nohama, dostala o muže navíc – Reevese. Autor publikace se nechal slyšet, že to byl záměr, aby zjistil, jak pečlivě děti učebnici čtou. Pravděpodobnější ale je, že větší a lepší reklamu své knize udělat nemohl. Kdo se může pochlubit tím, že stránka z jeho učebnice dějepisu se stala virální?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Keanu Reeves Ⓜ️ Keanu Reeves (@keanureeves09021964),

 

Zdroj: msn.com, iol.co.za, instyle.com, independent.co.uk, cosmopolitan.com, wikipedia.org

Nejčtenější články