Close search

Čeká vás rande naslepo? Zkuste si ho užít a nedělejte tyto chyby

Pixabay Zdroj: Pixabay

Je samozřejmé, že to nejlepší rande, které můžete mít, je s vámi obdivovaným a milovaným člověkem. Pokud jste ale nezadaní, chvíli trvá, než se do tohoto bodu dostanete. Situaci ani neusnadňuje skutečnost, že v dnešní době mají lidé spolu problém komunikovat, takže pozvat někoho na večeři bývá skoro nadlidský úkol. Pokud vám ale přátelé, nebo známí domluvili rande naslepo, nezavrhujete tuto možnost a jděte se vzpřímenou hlavou poznat nového člověka.

Rande naslepo se netěší velké popularitě a není, čemu se divit. Chystáte se totiž ve dvou strávit čas s člověkem, kterého ani neznáte. Nezavrhujete ale dopředu možnost poznat nového člověka, který vás ve výsledku může velmi mile připravit. Uvědomte si, že váš protějšek bude na rande nejspíš stejně nervózní jako vy, takže malé chyby se určitě vloudí. Pokud ale nechcete na rande dělat ty největší chyby vy, tak těmto situacím a činům se rozhodně vyhněte.

Žádná zpoždění

I když je to rande a nechystáte se do práce, nebo na důležité setkání s nadřízeným, na domluveném místě na vás bude čekat člověk, jehož čas je stejně důležitý jako váš. Tím, že přijdete včas, mu prokážete základní lidskou úctu a nebudete za nemehlo.

Pozor na oblečení

Buďte při výběru oblečení rozumní a rozhodně si zvolte outfit, který se bude odpovídat místu, kde bude probíhat vaše setkání. Takže pokud se chystáte do kina, minišaty vám budou k ničemu, nehledě na to, že podobné oblečení, které ukazuje více, než zakrývá nikdy není dobrou volbou pro první setkání. Také se vyhněte botám na podpatku. Nikdy totiž nevíte, jestli se po večeři rozhodnete jít spolu ještě na procházku, nebo co nejrychleji utíkat na tramvaj.

Hlavně střízlivě

Tento bod by měl být samozřejmostí. I když se s dotyčným neznáte a kvůli nervozitě, nebo lhostejnosti, jste se rozhodli posilnit Alkoholickým nápojem. Vaše rande si podobné jednání nezaslouží. Zkuste tedy danému člověku projevit úctu a přijde střízliví, pokud vás schůzka nebude bavit, nemusíte se už nikdy setkat.

Špatná nálada

Pokud jste měli v práci špatný den, týden, rok, nemusí kvůli tomu trpět člověk, se kterým se chystáte setkat. Jestli se na rande necítíte a víte dopředu, že by vaše společnost nebyla příjemná ani vám samotným, schůzku zrušte, nebo přesuňte. Pokud to udělat nechcete, přijďte na rande s úsměvem. Třeba se vám vyplatí.

Nejčtenější články