Close search

Muž, který zbohatl na ponožkách. Manžel herečky Jessicy Alba je úspěšný stejně jako ona

Repro Instagram.com/cash_warren Zdroj: Repro Instagram.com/cash_warren

Manžel úspěšné herečky a podnikatelky Jessicy Alba nemá tak velkou popularitu jako jeho žena, ale v podnikání je stejně úspěšný. Milující otec tří dětí, Cash Warren, založil společnost na výrobu stylových ponožek a snaží se je proměnit v něco nezapomenutelného

Tohoto sympatického muže mohou mnozí znát pouze z fotek. Objevuje se po boku jedné z nejúspěšnějších hollywoodských hereček, nádherné Jessicy Alba. Na Instagramu ho sleduje skoro 300 tisíc lidí.

Kdo je Cash?

Cash se narodil 10. 1. 1979 v Los Angeles. Jeho otec je herec Michael Warren. Cash je manželem a milujícím otcem, producentem a podnikatelem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cash Warren (@cash_warren),

Profesní život

Cash není pouze úspěšným podnikatelem. Vedle této činnosti zabrousil také do Hollywoodu, kde pracoval nejdříve jako asistent. Právě v této době se seznámil s Jessicou. Následně se stal producentem různých televizních seriálů a dokumentů.

Pair of Thieves

Tuto americkou společnost založil s Alanem Stuartem a Davidem Ehrenbergem. Firma byla založena v roce 2014 a specializuje se hlavně na ponožky, spodní prádlo a košile.

Cílem společnosti je vytvářet dokonalé ponožky. To znamená, že nechtějí brát ponožky pouze jako nutnou část oděvu, ale vyzdvihnout ji. Proměnit ji v něco nezapomenutelného, módního, ale přitom zachovat její užitečnost a funkci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cash Warren (@cash_warren),

Podpora sociálně slabých

Zajímavostí této společnosti je i to, že vyrábí produkty Dad + Kid a Mom + Kid. Spojení sponožek Dad + Kid patří k nejprodávanějším produktům.

Stejně jako firma Jessicy Alby, The Honest Company,  tak i společnost jejího manžela podporuje sociálně slabší. Každý rok věnuje Pair of Thieves více než 250 000 párů ponožek bezdomovcům a lidem, kteří to potřebují.

Dokonalá rodina

V osobním životě se mu daří stejně tak, jako v pracovním. Při pohledu na Instagram Cashe nebo Jessicy musí hodně lidí závidět. Fotografie s celou rodinou je jako z katalogu na dokonalost a štěstí. S Jessicou má tři děti (dvě holky a jednoho kluka).

Cash napsal na Instagram pár vět, když měla Jessica narozeniny. „Všechno, všechno, všechno nejlepší má lásko. O 15 let později mi stále bereš dech. Jsi má oblíbená. Miluji tě!!!“

Nejčtenější články